неділя, 27 серпня 2017 19:28

"Шахтар" обіграв "Верес" на останніх хвилинах матчу

Дентіньо забив переможний гол у ворота "Вереса"

У Львові на стадіоні "Арена-Львів" відбувся поєдинок 7-го туру прем'єр-ліги, в якому рівненський "Верес" в якості господаря поля приймав донецький "Шахтар".

Чинний чемпіон здобув перемогу з рахунком 2:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

Початок гри виявилося бентежним для гірників - вони пропустили гол вже на 2-й хвилині. Засмутив гостей Валерій Федорчук. У першому таймі "Верес" провів ще кілька сміливих атак, але рахунок до перерви не змінився. У другій половині зустрічі донецький клуб повністю перехопив ініціативу.

На 54-й хвилині Марлос не без допомоги рикошету зрівняв рахунок. Тут же "Верес" знову міг вийти вперед, але Сергійчук потрапив у штангу. Доля матчу була вирішена на 88-й хвилині. Дентіньо, який вийшов на заміну, отримав пас в штрафному майданчику і пробив повз воротаря.

"Шахтар" набрав 18 очок і вийшов в одноосібні лідери чемпіонату.

Верес - Шахтар 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 2 Федорчук, 1:1 - 55 Марлос, 1:2 - 88 Дентіньо.

Верес - Бандура, Сімінін, Іщенко, Борзенко, Кобін, Федорчук, Карасюк, Адамюк, Сергійчук, Степанюк, Волошинович (Пасіч, 72).

Шахтар - П'ятов, Ракицький, Кривцов, Срна, Ісмаїлі, Бернард (Бланко Лещук, 73), Степаненко, Марлос, Фред, Коваленко (Тайсон, 46), Феррейра (Дентіньо, 84).

Попередження: Степанюк (36), Ракицький (57), Марлос (66), Волошинович (68), Фред (80), Тайсон (90).

Київське "Динамо" відмовилося їхати до Маріуполя на матч чемпіонату України.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" обіграв "Верес" на останніх хвилинах матчу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua