вівторок, 10 квітня 2012 09:10

"Шахтар" наздогнав "Динамо", Вакс-фактор, шоста бронза "Металіста": результати 26 туру УПЛ

У понеділок було зіграно останній матч 26-го туру, в якому "Дніпро" задовольнився нічиєю в домашньому матчі з "Металістом" - 2:2. Зберігши 14-очкову перевагу над дніпропетровцями, харків'яни забезпечили собі шосту поспіль бронзу.

На більше підопічних Мирона Маркевича в цьому сезоні розраховувати не доводиться, оскільки відіграти 11-очкову фору у донецького "Шахтаря" і київського "Динамо" в чотирьох матчах, що залишилися практично неможливо.

На полі "Дніпра" жовто-сині двічі вели в рахунку, забивши по голу в кожному з таймів. До перерви відзначився Хосе Ернесто Соса, а після - Марко Девіч, в кінцівці зустрічі отримав червону картку за грубу гру. Господарі відігравалися після точних ударів Матеуса і Руслана Ротаня.

Не можна не відзначити і центральний матч туру, в якому "Шахтар" приймав "Динамо". Поєдинок запам'ятався не тільки перемогою "гірників", але і грандіозним скандалом, який пов'язаний з вилученням на 41-й хвилині матчу півзахисника біло-синіх Дениса Гармаша сімферопольським арбітром Юрієм Ваксом.

Чемпіонат України, 26-й тур

Дніпро - Металіст 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Соса (31), 1:1 - Матеуш (58), 1:2 - Девіч (60), 2:2 - Ротань (84).

Дніпро: А. Каніболоцький, В. Мандзюк, Мазух, Стрініч, Чеберячко (Інкум, 56), Ротань, Д. Боатенг (Жуліано, 46), Калинич, Зозуля (Олійник, 69), Матеуш, Коноплянка.

Металіст: Дишленкович, Папа, Пшеничних, Торсільері, Вільягра (Обрадович, 88), Соса, Едмар, Чако Торрес, Девіч, Тайсон (Себа Бланко, 74), Клейтон (Марлос, 90).

Волинь - Ворскла 0:0 (0:0, 0:0)

Арсенал К - Оболонь 4:1 (3:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Одібе (8), 2:0 - Кобахідзе (11), 3:0 - Кобахідзе (27), 3:1 - Месхі (34), 4:1 - Одібе (64).

Шахтар - Динамо Київ 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Алекс Тейшейра (55), 2:0 - Ракицький (80).

Шахтар: Пятов, Срна, Кучер, В. Шевчук, Ракицький, Гюбшман, Фернандіньо, Вілліан (Коста, 82), Мхітарян, Алекс Тейшейра (Ілсіньо, 60), Луіс Адріано (Селезньов, 84).

Динамо Київ: Шовковський, Бетао, Попов, Хачеріді, Данило, Вукоєвич, Гусєв (Шевченко, 71), Лукман (Алієв, 63), Гармаш, Ярмоленко,Ідейе (Мехмед, 87).

Карпати - Металург Донецьк 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Лазіч (34), 0:2 - Чечер (50).

Чорноморець - Зоря 2:3 (0:1, 2:2)

Голи: 0:1 - Худзік (9), 1:1 - Балашов (75, пенальті), 1:2 - Ференчак (86), 2:2 - Велозо (89), 2:3 - Ференчак (90).

Іллічівець - Таврія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Аді (52), 0:2 - Шиндер (84).

Кривбас - Олександрія 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Чередниченко (40), 1:1 - Антонов (69, пенальті), 1:2 - Гавриш (70).