понеділок, 09 квітня 2012 21:15

"Дніпро" і "Металіст" забили чотири м'ячі на двох

Дніпропетровський "Дніпро" зіграв внічию з харківським "Металістом" у матчі 26-го туру української прем'єр-ліги з рахунком 2:2.

Рахунок в матчі відкрив на 31-й хвилині аргентинський півзахисник Соса, після того як він віддав передачу на Девіча, той спробував обіграти кількох захисників "Дніпра", але м'яч відскочив назад до аргентинця, який сильно пробив повз Каніболоцького.

У другому таймі "Дніпро" зумів відігратися завдяки зусиллям Матеуса: Інкум виконав штрафний, а нападаючий команди Хуанде Рамоса замкнув цю навісну передачу.

Через дві хвилини гості знову перехопили лідерство у матчі. Едмар зробив навіс в штрафний, і Девіч виявився першим на м'ячі, спокійно розстрілявши ворота Каніболоцького.

За п'ять хвилин до фінального свистка стандарт у виконанні Ротаня і воротарська помилка Дишленковича привели до підсумкової нічиї - 2:2.

Україна. Прем'єр-ліга

26-й тур

Дніпро (Дніпропетровськ) - Металіст (Харків) - 2:2

Голи: Соса, 31 (0:1); Матеус, 58 (1:1); Девіч, 60 (1:2); Ротань, 84 (2:2)

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" і "Металіст" забили чотири м'ячі на двох». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua