четвер, 06 грудня 2012 00:06

"Шахтар" мінімально поступився "Ювентусу" й вийшов у 1/8 фіналу ЛЧ із 2-го місця

"Шахтар" не зміг вистояти з титулованими італійцями. Фото: sport.obozrevatel.com

У Донецьку "Шахтар" програв "Ювентусу" з мінімальним рахунком і дозволив італійцям вийти в плей-офф Ліги чемпіонів із першого місця.

Команди почали зустріч на високих швидкостях, і обидва колективи демонстрували велике бажання перемогти, незважаючи на те що "гірники" заздалегідь забезпечили собі плей-офф турніру. Перший тайм завершився з рахунком 0:0, а небезпечних моментів, незважаючи на високу якість гри, було небагато. Найбільш небезпечним був удар Джіовінко - м'яч прокотився поруч зі штангою воріт П'ятова. М'ячем більше володіли господарі.

Після перерви "Ювентус" активізувався, і одна з атак принесла італійцям плоди - захисник "Шахтаря" Кучер зрізав м'яч у власні ворота. Після цього перевага донецької команди стала більш відчутною, а туринці впевнено зосередилися на оборонних діях.

Втім, "Ювентус" міг пропустити в тому ж стилі, в якому сам забив: Асамоа в боротьбі з гравцем "Шахтаря" потрапив в штангу воріт Буффона. Мхітарян розраховував заробити пенальті, проте отримав жовту картку за симуляцію. Фінальний штурм не приніс "гірникам" результату.

Ліга чемпіонів

Група E. 6-й тур

Шахтар (Донецьк, Україна) - Ювентус (Турин, Італія) - 0:1

Голи: Кучер, 56 (0:1, автогол).

Попередження: Степаненко, 20; Едуардо, 30; Кучер, 40; Мхітарян, 71 - Відаль, 8; К'єлліні, 87.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" мінімально поступився "Ювентусу" й вийшов у 1/8 фіналу ЛЧ із 2-го місця». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua