понеділок, 30 липня 2012 10:33

"Шахтар" ледь не втратив очки у день народження Луческу
5

Фернандіньо ударом головою приніс донецькій команді перемогу

Донецький "Шахтар" у матчі третього туру української прем'єр-ліги виграв у криворізького "Кривбасу" з рахунком 1:0.

Уже на 16-й хвилині поєдинку арбітр вилучив захисника "гірників" Кучера за фол останньої надії. Однак у другому таймі рефері показав дві червоні картки вже гравцям "Кривбасу".

На 49-й хвилині Лисицький отримав друге попередження за грубість і передчасно залишив поле, а через 14 хвилин вилучили хорватського вінгера Бартуловича, який ліктем відмахнувся від Хюбшмана. На 67-й хвилині "Шахтар" міг забити, проте удар Тейшейри після прострілу Ілсіньо відбила штанга.

На третій додатковій хвилині зустрічі Срна навісив з правого флангу, а Фернандіньо ударом головою приніс донецькій команді перемогу.

Додамо, що 29 липня наставнику "Шахтаря" Мірчі Луческу виповнилося 66 років.