субота, 21 липня 2012 18:57

"Шахтар" підкорив "Говерлу": "гірники" перемогли у Львові 3:1

"Шахтар" здобув другу перемогу у чемпіонаті ФОТО: shakhtar.com

Матчем на "Арені Львів" відкрилася суботня програма ігор другого туру української прем'єр-ліги. Ужгородська "Говерла" приймала у Львові "Шахтар" і поступилася чемпіонам країни з рахунком 1:3.

Перший тайм суперники провели без забитих голів, хоча можливості для взяття воріт мали обидві команди. Відразу після перерви "гірники" протягом хвилини забили двічі - рахунок відкрив Генріх Мхітарян, який провів чергову гарну гру, після пасу Резвана Раца. Ілсіньо подвоїв перевагу "Шахтаря", скориставшись передачею Даріо Срни.

Донецька команда могла провести і третій гол, але за п'ять хвилин до закінчення основного часу пропустила м'яч "Говерли" - Мірко Райчевіч виявився спритнішим за всіх у штрафному майданчику "гірників" і вразив ворота Андрія П'ятова. Перед фінальним свистком крапку в протистоянні поставив Євген Селезньов.

Таким чином, "Шахтар" здобув другу перемогу в чемпіонаті, а "Говерла" програла другий матч після повернення в еліту українського футболу.

Україна. Прем'єр-ліга

2-й тур

Говерла (Ужгород) - Шахтар (Донецьк) - 1:3

Голи: Мхітарян, 51 (0:1); Ілсіньо, 52 (0:2); Райчевіч, 85 (1:2); Селезньов, 90+3 (1:3).

Говерла: Надь, Грінченко, Єлісєєв, Щедраков, Малішич, Трухін (Трішовіч, 85), Райчевіч, Микуляк (Міщенко, 67), Печонкін, Одонкор (Валяєв, 56), Косирін.

Шахтар: П'ятов, Срна, Рац, Кучер, Ракицький, Фернандіньо, Степаненко, Мхітарян, Ілсіньо (Коста, 58), Едуардо (Алекс Тейшейра, 46), Луіс Адріано (Селезньов, 66).

Попередження: Косирін, 26; Райчевіч, 42; Трухін, 53 - Едуардо, 45+1.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" підкорив "Говерлу": "гірники" перемогли у Львові 3:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua