понеділок, 30 липня 2012 12:27

"Шахтар", "Дніпро" і "Динамо" в лідерах, "Металіст" втратив очки: результати 3-го туру УПЛ

27-29 липня відбулися матчі третього туру української футбольної Прем'єр-ліги, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Київське "Динамо" у матчі з "Говерлою" майже весь матч грало внічию, але наприкінці голи Брауна Ідейє принесли перемогу киянам.

Донецький "Шахтар" лише завдяки голу на 94-й хвилині зумів обіграти "Кривбас". Зазначимо, що з 16-ї хвилини "гірники" грали в меншості, а у другому таймі арбітри вилучили двох гравців "Кривбасу".

Третю перемогу в чемпіонаті здобув "Дніпро", який обіграв донецький "Металург" завдяки дублю Євгена Коноплянки.

А от "Металіст" вдома не зумів переграти новачка Прем'єр-ліги запорізький "Металург" - 1:1. Представляємо вашій увазі всі результати туру і становище команд у турнірній таблиці.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

Шахтар - Кривбас 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 90 Фернандіньо.

Вилучення: Кучер, 15 (Шахтар), Лисицький, 49 (Кривбас), Бартулович, 62 (Кривбас).

Дніпро - Металург Донецьк 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 4 Коноплянка, 2:0 - 27 Коноплянка.

Зоря - Арсенал К 1:3 (1:3, 0:0)

Голи: 0:1 - 10 Шацьких, 0:2 - 14, пенальті Шацьких, 0:3 - 21 Гоменюк, 1:3 - 24 Галюза.

Динамо Київ - Говерла 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 20 Косирін, 1:1 - 30 Гусєв, 2:1 - 86 Ідейє, 3:1 - 90 Ідейє.

Іллічівець - Таврія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 18 Путраш.

Ворскла - Карпати 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 21 Лієтава, 2:0 - 26 Безус, 3:0 - 53 Д. Єрьоменко, 3:1 - 67 Ощипко.

Металіст - Металург Запоріжжя 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 13 Цуріков, 1:1 - 83 Крістальдо.