субота, 03 листопада 2018 16:06

"Шахтар" - "Динамо" 2:1. Коваленко приніс вольову перемогу "гірникам"

У попередній зустрічі на "Олімпійському" кияни перемогли "Шахтар" завдяки голу Вербича. Фото: ФК "Динамо"

У центральному поєдинку 14 туру чемпіонату України з футболу "Шахтар" поміряється силами з "Динамо". Матч відбудеться у харкові на стадіоні "Металіст". Початок - о 17:00.

Гру обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Віталієм Романовим з Дніпра. Йому допомагатимуть Олександр Войтюк та Сергій Беккер. Четвертий арбітр - Анатолій Абдула.

Делегат - Андрій Прохорович. Спостерігач арбітражу - Володимир Петров.

Після 13 зіграних турів "Шахтар" випереджає "Динамо" на п'ять очок.

В останніх трьох поєдинках підопічні Олександра Хацкевича неодмінно перемагали - 2:1 і двічі по 1:0.

Це 59 матч в історії протистояння суперників у чемпіонатах України. 24 перемоги в активі динамівців, 18 разів святкував успіх "Шахтар", 16 поєдинків завершилися нічиїми. Загальна різниця м'ячів на користь киян - 75:67.

Киянам не допоможе дискваліфікований захисник Кадар, "гірники" не зможуть задіяти нападника Кайоде і півзахисника Марлоса, який заліковує травму.

Стартові склади:

"Шахтар": П'ятов - Бутко, Ракицький, Кривцов, Ісмаїлі - Алан Патрік, Степаненко, Майкон - Болбат, Дентіньо, Мораес

Запасні: Шевченко, Хочолава, Матвієнко, Ньому, Коваленко, Тайсон, Тотовицький

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Миколенко, Бурда, Пиварич - Буяльський, Шепелев, Шапаренко - Сідклей, Циганков, Вербич

Запасні: Бущан, Сидорчук, Че Че, Морозюк, Гармаш, Шабанов, Супряга

Перший тайм

5' Партнери удруге допомогли Степаненку закріпити капітанську пов'язку. Суперники обходяться без ударів по воротах.

9' Степаненку поміняли капітанську пов'язку.

10' Медики киян надали допомогу Шепелеву, який продовжив гру.

10' Після подачі кутового голкіпер "Шахтаря" забрав м'яч.

14' Мораес опинився на газоні в штрафному "Динамо" - арбітр не звернув на це уваги.

15' Мораес у штрафному віддав під удар Ісмаїлі - м'яч зрізався з ноги бразильця.

19' Циганков проривався до воріт донеччан, але арбітр зупинив гру через блокування Вербичем Степаненка.

22' Динамівці втратили нагоду вийти вперед - Сідклей прорвався до володінь суперника лівим флангом, відпасував на порожні ворота на Вербича - той не дотягнувся до м'яча.

23' Алан Патрік отримав м'яч на куті штрафного і пробив з лівої ноги - повз ворота.

28' Мораес після пасу з лівого флангу пробив з меж штрафного - Бурда заблокував удар.

28' Степаненко отримав перше попередження в матчі - за фол проти Шапаренка.

32' Вербич скинув м'яч під удар Буяльському, який метрів з 22 пробив вище воріт.

33' Вербич виграв боротьбу за м'яч у Ракицького, пробіг півполя, не став віддавати передачу партнерам, а пробив сам з правого кута штрафного - мимо.

35' Болбат змістився у центр і пробив з лівої ноги метрів з 17 - невдало.

39' Сідклей міг в дотик вивести віч-на-віч з голкіпером Вербича, але затягнув з рішенням, а пас у штрафний на шапаренка "прочитали" захисники.

44' ГОООООЛЛЛЛЛЛ - 0:1! Шапаренко з близкої відстані "розстріляв" ворота "Шахтаря". Гольова передача в активі Сідклея.

45' Ракицький отримав жовту картку за фол проти Вербича.

45+1' Циганков зі штрафного пробив поруч зі стійкою.

Перерва

Другий тайм

46' Заміна у "Шахтаря": замість Дентіньо вийшов Тайсон.

48' Вербич виходив віч-на-віч з воротарем, але відпустив м'яч і втратив момент.

54' Гол - 1:1! Мораес після пасу Тайсона зрівняв рахунок.

56' Вербич міг знову вивести гостей уперед, але після пасу Пиварича не дотягнувся до м'яча.

59' Кендзьора з-за меж штрпафного пробив вище воріт.

59' Заміна у "Шахтаря": замість Ракицького вийшов Матвієнко.

60' Мораес отримав попередження за неспортивну поведінку (струсонув за комір футболки Бурду).

63' Циганков після передачі Пиварича відправив м'яч у сітку, але асистент зафіксував положення поза грою і взяття воріт не зафіксували.

64' Арбітр показав жовту картку Миколенку за фол проти Мораеса.

66' Майкон наважився на удар метрів з 25 - Бойко кулаками відбив м'яч.

69' Шапаренко пробив метрів з 20 - П'ятов спокійно зафіксував м'яч.

70' Бутко пробив з меж штрафного - невдало.

78' Кендзьора отримав "гірчичник" за фол проти Тайсона.

78' Заміна у "Шахтаря": замість Алана Патріка вийшов Коваленко.

78' Заміна у "Динамо": замість Шепелева вийшов Че Че.

83' Бурда пробив з дальньої відстані - вище воріт.

84' Заміна у "Динамо": замість Буяльського вийшов Гармаш.

88' Сідклей обіграв в штрафному Бутка, віддав під удар Шапаренку, якого випередив Степаненко і вибив м'яч на кутовий.

90+2' Кендзьора отримав другу жовту картку і завчасно залишив поле.

90+3' Гармаш отримав попередження за емоції.

90+4' Заміна у "Динамо": замість Шапаренка вийшов Морозюк.

90+4' Гол - 2:1! Коваленко забив другий мяч "Шахтаря". Результативний пас віддав Мораес.

Кінець матчу

Попередній матч між суперниками відбувся в столиці на НСК "Олімпійський" і "Динамо" здобуло мінімальну перемогу завдяки голу Беньяміна Вербича.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" - "Динамо" 2:1. Коваленко приніс вольову перемогу "гірникам"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua