понеділок, 02 грудня 2013 11:58

Руні врятував "МЮ" від поразки, "Халл" розгромив "Ліверпуль": результати 13-го туру АПЛ

"Манчестер Юнайтед" і "Тоттенхем" зіграли внічию у матчі 13-го туру англійської прем'єр-ліги. Зустріч, що пройшла у Лондоні на стадіоні "Вайт Харт Лейн" 1 грудня завершилась з рахунком 2:2. Про це повідомляється на офіційному сайті турніру.

Перший м'яч у грі забив на 18-й хвилині захисник "Тоттенхема" Кайл Вокер ударом зі штрафного. На 31-й хвилині Вейн Руні зрівняв рахунок. Після перерви на 54-й хвилині Сандро знову вивів "Тоттенхем" вперед, але через три хвилини у ворота лондонців був призначений пенальті, який реалізував Руні.

За підсумками туру команди займають восьме і дев'яте місця в англійській прем'єр-ліги. Очолює таблицю лондонський "Арсенал". В інших матчах прем'єр-ліги, що пройшли 1 грудня, "Челсі" обіграв "Саутгемптон" з рахунком 3:1, "Манчестер Сіті" забив три голи "Суонсі", а "Ліверпуль" в гостях програв "Халлу" (3:1).

У попередньому турі "Тоттенхем" програв "Манчестер Сіті" з рахунком 6:0. "Манчестер Юнайтед", який розгромив 28 листопада у матчі Ліги Чемпіонів німецький "Байєр" (5:0), другий поспіль матч прем'єр-ліги закінчує з рахунком 2:2 , повідомляє "Лента".

Чемпіонат Англії

13-й тур

Тоттенхем - Манчестер Юнайтед 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 18 Вокер, 1:1 - 32 Руні, 2:1 - 54 Сандро, 2:2 - 57, пенальті Руні.

Тоттенхем - Льоріс, Вокер, М. Доусон, Кірікеш, Вертонген, Дембеле, Сандро, Леннон (Таунсенд, 65), Пауліньо, Шадлі (Сігурдссон, 85), Сольдадо (Дефо, 72).

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Смоллінг, Дж. Еванс, Відіч, Евра, Клеверлі, Джонс, Валенсія (Нані, 84), Кагава (Ешлі Янг, 84), Велбек (Х. Ернандес, 73), Руні.

Халл - Ліверпуль 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - 20 Лівермор, 1:1 - 27 Джеррард, 2:1 - 72 Мейлер, 3:1 - 87, автогол Шкртел.

Ліверпуль - Міньоле, Джонсон, Туре, Шкртел, Фланаган, Лукас, Хендерсон, Джеррард, Стерлінг (Коутіньйо, 66), Мозес (Луїс Альберто, 74), Суарес.

Манчестер Сіті - Суонсі 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 8 Негредо, 2:0 - 58 Насрі, 3:0 - 77 Насрі.

Манчестер Сіті - Пантілімон, Сабалета, Демічеліс, Лескотт, Кліши, Яя Туре, Фернандіньо, Навас (Ноларов, 76), Насрі, Агуеро (Джеко, 79), Негредо (Мілнер, 63).

Челсі - Саутгемптон 3:1 (0:1, 3:0)

Голи: 0:1 - 1 Джей Родрігес, 1:1 - 55 Кейхілл, 2:1 - 62 Террі, 3:1 - 90 Д.Ба.

Челсі - Чех, Іванович, Террі, Кейхілл, Аспілікуета, Рамірес, Ессьєн (Д.Ба, 46), Мата, Оскар (Лемпард, 42), Е. Азар, Торрес (Обі Мікел, 84).

Астон Вілла - Сандерленд 0:0 (0:0, 0:0)

Кардіфф - Арсенал 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - 29 Ремзі, 0:2 - 86 Фламіні, 0:3 - 90 Ремзі.

Арсенал - Шченсни, Санья, Мертезакер, Кошельни, Гіббс, Вілшер (Монреаль, 81), Артета, Ремзі, Озіл (Волкотт, 90), Касорла (Фламіні, 77), Жиру.

Евертон - Сток Сіті 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 45 Деулофеу, 2:0 - 49 Коулмен, 3:0 - 58 Ов'єдо , 4:0 - 79 Лукаку.

Норвіч - Крістал Пелас 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 30 Хупер.

Вест Хем - Фулхем 3:0 (0:0, 3:0)

Голи : 1:0 - 47 Діаме, 2:0 - 82 К. Коул, 3:0 - 88 Дж.Коул.

Ньюкасл - Вест Бромвіч 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 36 Гуффран, 1:1 - 53 Брант, 2:1 - 57 Сіссоко.

Зараз ви читаєте новину «Руні врятував "МЮ" від поразки, "Халл" розгромив "Ліверпуль": результати 13-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua