понеділок, 11 листопада 2013 10:29

"Арсенал" програв "МЮ", але залишився лідером: результати 11-го туру АПЛ

Футбольний клуб "Манчестер Юнайтед" на домашньому стадіоні обіграв лондонський "Арсенал" у матчі 11-го туру англійської прем'єр-ліги, повідомляє "Лента".

Єдиний гол у матчі забив на 27-й хвилині зустрічі футболіст "Манчестера" Робін ван Персі, який у минулому виступав за "Арсенал". За словами тренера лондонського клубу Арсена Венгера, його команда нервувала у першому таймі, але добре провела другі 45 хвилин зустрічі і була близька до того, щоб зрівняти рахунок.

Незважаючи на поразку "Арсенал" залишається лідером прем'єр-ліги з 25 очками за підсумками 11 матчів. "Манчестер Юнайтед" займає п'яту сходинку з 20 очками, на одне очко поступаючись "Челсі".

Чемпіонат Англії

11-й тур

Сандерленд - Манчестер Сіті 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 21 Бардслі.

Манчестер Сіті - Пантілімон, Річардс (Сабалета, 71), Демічеліс, Лескотт, Коларов, Яя Туре, Хаві Гарсія (Навас, 46), Насрі, Агуеро, Мілнер, Негредо (Джеко, 71).

Манчестер Юнайтед - Арсенал 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 27 ван Персі.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Смоллінг, Відіч (Клеверлі, 46), Дж. Еванс, Евра, Джонс, Керрік, Валенсія, Руні, Кагава (Гіггз, 78), ван Персі (Феллайні, 85).

Арсенал - Шченсни, Санья, Кошельни, Вермален, Гіббс, Фламіні (Вілшер, 61), Артета (Гнабрі, 83), Ремзі, Озіл, Касорла (Бендтнер, 78), Жиру.

Суонсі - Сток Сіті 3:3 (0:2, 3:1)

Голи: 0:1 - 8 Волтерс, 0:2 - 25 Айрленд, 1:2 - 56 Боні, 2:2 - 74 Дайер, 3:2 - 86 Боні, 3:3 - 90, пенальті Адам.

Астон Вілла - Кардіфф 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 76 Бакуна, 2:0 - 84 Козак.

Челсі - Вест Бромвіч 2:2 (1:0 , 1:2)

Голи : 1:0 - 45 Ето'О, 1:1 - 61 Лонг, 1:2 - 68 Сессеньон, 2:2 - 90, пенальті Е. Азар.

Челсі - Чех, Іванович, Кейхілл, Террі, Аспілікуета (Обі Мікел, 73), Рамірес, Лемпард (Д.Ба, 64), Вілліан, Оскар (Мата, 73), Е. Азар, Ето'О.

Крістал Пелас - Евертон 0:0 (0:0, 0:0)

Ліверпуль - Фулхем 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 23, автогол Амореб'єта, 2:0 - 26 Шкртел, 3:0 - 36 Суарес, 4:0 - 54 Суарес.

Ліверпуль - Міньоле, Джонсон, Шкртел, Аггер, А. Сіссоко (Хосе Енріке, 61), Джеррард (Аллен, 66), Лукас, Хендерсон, Коутіньо, Суарес, Старрідж (Мозес, 76).

Саутгемптон - Халл 4:1 (3:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 16 Шнайдерлін, 2:0 - 30, пенальті Ламберт, 3:0 - 37 Лаллана, 3:1 - 55 Сагбо, 4:1 - 88 С. Девіс.

Норвіч - Вест Хем 3:1 (0:1, 3:0)

Голи: 0:1 - 32 Моррісон, 1:1 - 54 , пенальті Хупер, 2:1 - 72 Снодграсс, 3:1 - 90 Фер.

Тоттенхем - Ньюкасл 0:1 ( 0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 13 Ремі.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" програв "МЮ", але залишився лідером: результати 11-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua