субота, 25 серпня 2012 17:04

"Рубін" і Єрьоменко завдали "Зеніту" першої поразки в сезоні

Роман Єрьоменко забив переможний гол у ворота "Зеніта". Фото: sport-express.ru

У Санкт-Петербурзі відбувся матч "Зеніт" - "Рубін" в рамках шостого туру російської Прем'єр-Ліги. Минула на стадіоні "Петровський" зустріч завершилася з рахунком 1:2.

Перший небезпечний момент організували зенітівці. Доменіко Крішіто бив метрів з 14 з підкруткою зовнішньою стороною в дальній гол, але не влучив. А через трохи більше десяти хвилин після цього господарі поля зуміли відкрити рахунок - Віктор Файзулін відправив м'яч у ворота після навісної передачі у виконанні Володимира Бистрова.

Підопічні Курбана Бердиєва, якому сьогодні, 25 серпня, виповнилося 60 років, відігралися на початку другого тайму. Бібрас Натхо реалізував пенальті, призначений за фол Ніколаса Ломбертса проти Олександра Рязанцева.

Переможний гол "Рубін" організував на 61-й хвилині - Роману Єрьоменку вдався відмінний удар з дальньої дистанції.

Для "Зеніта" ця поразка стала першою в нинішньому сезоні Прем'єр-Ліги. Підопічні Лучано Спаллетті як і раніше займають перше місце в турнірній таблиці, випереджаючи на одне очко казанський "Рубін" і московський "Спартак", який провів на одну гру менше.

Чемпіонат Росії

Прем'єр-Ліга. 6-й тур.

Зеніт (Санкт-Петербург) - Рубін (Казань) - 1:2

Голи: Файзулін, 25 (1:0); Натхо, 52 (1:1, пен); Єрьоменко, 61 (1:2).

Зараз ви читаєте новину «"Рубін" і Єрьоменко завдали "Зеніту" першої поразки в сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua