субота, 30 червня 2007 17:37

Россі тріумфував на гран-прі Нідерландів

30 червня в Ассені відбувся дев"ятий етап чемпіонату світу по мотогонках в класі MOTOGP (800 кубічних сантиметрів) – Гран-прі Голландії. Перше місце зайняв багаторазовий чемпіон світу італієць Валентіно Россі (Yamaha), який за три кола до фінішу обійшов свого головного конкурента в боротьбі за титул, австралійця Кейсі Стоунера (Ducati), повідомляє Лента.Ру.

Для семиразового чемпіона світу ця перемога стала третьою в нинішньому сезоні. Проте істотно скоротити своє відставання від Стоунера в загальному заліку чемпіонату світу пілотові Yamaha не вдалося – у італійця стало 164 очки, а у австралійця – 185.

Третє місце в Голландії зайняв діючий чемпіон світу американець Нікі Хейден з команди Honda, для якого цей подіум став першим в сезоні. Наступний етап MOTOGP відбудеться 15 липня в Німеччині.

Зараз ви читаєте новину «Россі тріумфував на гран-прі Нідерландів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua