четвер, 26 вересня 2013 11:34

"Рома" відірвалась від переслідувачів: результати 5-го туру Серії А

Після п'ятого туру серії А "Рома" вийшла у чисті лідери, що стало можливо завдяки її перемозі над "Сампдорією" і нічиєї у матчі "Наполі" зі скромним "Сассуоло".

"Вовки", які все ще святкують недавню перемогу у столичному дербі з "Лаціо", повели в другому таймі після голу Мехді Бенатії. Добив суперника дебютний гол Жервіньо після літнього переходу з "Арсеналу". Наприкінці у "Сампдорії" встиг ще отримали вилучення Антоніно Барилла, що тільки допомогло "Ромі" утримати вигідний рахунок - 2:0.

"Наполі", який ішов до цього врівень з римлянами, здивував домашньою нічиєю з новачком серії А "Сассуоло" - 1:1. Для аутсайдера це очко стало першим у сезоні. "Ювентус" собі подібної розслабленості не дозволив, хоча і пропустив у матчі з "К'єво" першим. Туринці у відповідь провели два м'ячі і з 13 очками наздогнали неаполітанців.

У черговий раз на останніх хвилинах забив "Мілан", але він же у черговий раз залишився без перемоги. За лічені хвилини до кінця основного часу "Болонья" вела в поєдинку з "россонері" з результатом 3:1, але спочатку гол Робіньо відродив надію міланців на порятунок, а Іньяціо Абате у доданий час зрівняв рахунок - 3:3.

Команда Массіміліано Аллегрі все одно залишилася у нижній частині турнірної таблиці, а от "Лаціо" поправив своє становище перемогою над "Катанією" - 3:1. Ще "Парма" обіграла "Аталанту" (4:3), а інші зустрічі завершилися миром, повідомляє сайт УЄФА.

Чемпіонат Італії

5- й тур

Торіно - Верона 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 36, пенальті Черчі, 1:1 - 44 Гомес Талеб, 2:1 - 52 Черчі, 2:2 - 67, пенальті Жоржиньо.

Сампдорія - Рома 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 65 Бенатія, 0:2 - 88 Жервіньо.

Рома - Де Санктіс, Майкон (Додо, 35), Бенатія, Кастан, Бальцаретті, Де Россі, Стротман, П'яніч, Маркіньйо (Тотті, 62), Жервіньо, Боррієлло (Флоренці, 84).

Вилучення: Барілла (90).

Парма - Аталанта 4:3 (4:2, 0:1)

Голи: 1:0 - 19 Месба, 1:1 - 20 Бонавентура, 2:1 - 28 Пароло, 3:1 - 35 Розі, 4:1 - 40 Пароло, 4:2 - 44 Денис, 4:3 - 79 Лівая .

Вилучення: Амаурі (52).

Наполі - Сассуоло 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 15 Джемаїлі, 1:1 - 20 Дзадзен.

Наполі - Рейна, Армеро, Фернандес , П.Каннаваро, Место, Джемаїлі, Гамшик (Інсіньє, 75), Інлер, Мертенс, Пандєв (Кальєхон, 62), Ігуаїн.

Ліворно - Кальярі 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 23 Лучі, 1:1 - 53 Ібарбо.

Лаціо - Катанія 3:1 (2:1, 1:0)

Голи : 1:0 - 4 Едерсон, 1:1 - 6 Баррієнтос, 2:1 - 39 Луліч, 3:1 - 90 Ернандес.

Вилучення: Беллуші, 60 (Катанія).

К'єво - Ювентус 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 28 Терео, 1:1 - 47 Куальярелла, 1:2 - 65, автогол Бернардіні.

Ювентус - Буффон, Пелузо, Огбонна, Бардзальї, К'єлліні, Погба, Ісла (Ліхтштайнер, 64), Маркізіо, Пірло, Куальярелла (Тевес, 75), Льоренте (Відаль, 87).

Болонья - Мілан 3:3 (1:1, 2:2)

Голи: 0:1 - 12 Полі, 1:1 - 33 Лаксальт, 2:1 - 52 Лаксальт, 3:1 - 62 Крістальдо, 3:2 - 89 Робіньо, 3:3 - 90 Абате.

Мілан - Абб'яті, Констан, Сапата, Мексес, Абате, Ночеріно (Мунтарі, 74), Бірса (Ньянг, 64), Н. де Йонг, Полі (Емануельсон, 90), Робіньо, Матрі.