неділя, 23 грудня 2012 17:39

"Рома" чотири рази забила "Мілану", "Лаціо" піднявся на друге місце: результати 18-го туру Серії А

У італійський Серії А відбулися матчі 18-го туру.

"Лаціо" взяв в гостях гору над "Сампдорією" (1:0) і піднявся на друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії.

На початку дня найближчим переслідувачем лідируючого "Ювентуса" числився "Інтернаціонале", який несподівано втратив очки в домашній зустрічі з "Дженоа". Генуезький клуб, який зазнав поразок у восьми з десяти попередніх матчів, повів у рахунку на 13-й хвилині. Відзначився футболіст італійської "молодіжки" Чіро Іммобіле, який скористався нерозторопністю господарів при виконанні офсайдної пастки. Рівновагу відновив Естебан Камб'яссо, який замкнув головою передачу Антоніо Кассано.

"Лаціо" не забув скористатися осічкою конкурентів - перемогу над "Сампдорією" римлянам приніс Ернанес, який відзначився на 31-й хвилині, команда якого тепер відстає від "Ювентуса" на вісім очок. На третьому місці, випереджаючи "Інтер" завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів, розташувалася "Фіорентина", яка розгромила "Палермо" - 3:0. У другому таймі пенальті реалізували Стеван Йоветіч і Гонсало. На четвертій позиції знаходиться "Наполі", який завдав поразки "Сієні" - 2:0.

Завершила суботню програму зустріч "Роми" та "Мілана", яка закінчилася перемогою "джаллороссі" з рахунком 4:2.

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Інтер - Дженоа 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - 77 Іммобіле, 1:1 - 85 Камб'яссо.

Палермо - Фіорентина 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 - 50 Йоветіч, 0:2 - 83, пенальті Йоветіч, 0:3 - 89, пенальті Гонсало.

Сампдорія - Лаціо 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 31 Ернанес.

Сієна - Наполі 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 86 Маджо, 0:2 - 90, пенальті Кавані.

Торіно - К'єво 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 12, автогол Сардо, 2:0 - 26 Гацці.

Болонья - Парма 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 54 Соренсен, 1:1 - 56 Вальдес, 1:2 - 66 Сансон.

Аталанта - Удінезе 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - 34 Мюріель, 1:1 - 40, пенальті Денис.

Рома - Мілан 4:2 (3:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 13 Н. Бурдіссо, 2:0 - 24 Освальдо, 3:0 - 30 Ламела, 4:0 - 61 Ламела, 4:1 - 87, пенальті Пацціні, 4:2 - 88 Боян.

Рома - Гойкоечеа, Н. Бурдіссо, Піріс, Маркіньос, Бальцаретті, Де Россі, Бредлі, Пьяніч, Тотті (Романьолі, 80), Освальдо (Дестро, 69), Ламела (Флоренці, 68).

Мілан - Амелія, Де Шільо, Йепес, Мексес, Констан, Ночеріно (Пацціні, 56), Монтоліво, К. Боатенг, Амброзіні (Мунтарі, 77), Ель-Шаараві, Робіньо (Боян, 70).

Пескара - Катанія 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 23 Челік, 1:1 - 35 Баррієнтос, 2:1 - 90 Тоньі.

Кальярі - Ювентус 1:3 (1:0, 0:3)

Голи: 1:0 - 16, пенальті Пінілья, 1:1 - 75 Матрі, 1:2 - 90 Матрі, 1:3 - 90 Вучиніч.

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Рома" чотири рази забила "Мілану", "Лаціо" піднявся на друге місце: результати 18-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua