четвер, 28 лютого 2013 11:15

Роббен залишив дортмундську "Боруссію" без Кубка Німеччини
14

"Баварія", яка проводить чудовий сезон на внутрішній арені, зберігає шанси завоювати відразу три трофеї. У середу підопічні Юппа Хайнкеса вибили з Кубка Німеччини чинного чемпіона країни дортмундську "Боруссію" - 1:0, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Мюнхенці володіли ініціативою більшу частину матчу і здобули путівку у півфінал завдяки потужному удару Ар'єна Роббена на 43-й хвилині. У другому таймі збільшити перевагу господарів ударами головою могли Даніель ван Бюйтен, Данте і Маріо Манджукич, тоді як у дортмундців у доданий час прекрасний шанс упустив Юліан Шибер.

В іншій чвертьфінальній сутичці "Штутгарт" без особливих проблем впорався з "Бохумом" - 2:0. Точні удари на рахунку Крістіана Гентнера і Ведада Ібишевича.

Кубок Німеччини

1/4 фіналу

Штутгарт - Бохум 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 18 Гентнер, 2:0 - 81 Ібишевич.

Баварія - Боруссія Д 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 43 Роббен.

Баварія - Нойєр, Алаба, Данте, ван Бюйтен, Лам, Швайнштайгер, Хаві Мартінес, Кроос (Дж. Боатенг, 90), Роббен, Мюллер (Л. Густаво, 79), Манджукич (Гомес, 90).

Боруссія Д - Вайденфеллер, Пішчек, Ф. Сантана, Суботіч, Шмельцер, Гетце, Гундоган, Гросскройтц (Блашчіковскі, 62), Бендер, Ройс (Шибер, 81), Левандовскі.

Попередження: Хаві Мартінес (63), Кроос (67), Манджукич (78).

Майнц - Фрайбург 2:3 (2:0, 0:2, 0:0)

Голи: 1:0 - 2 Паркер, 2:0 - 4 Цимлінг, 2:1 - 86 Сантіні, 2:2 - 90, пенальті Д. Каліджурі, 2:3 - 108 Д. Каліджурі.

Вилучення: Поспех, 65 (Майнц).

Кікерс - Вольфсбург 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - 50 Оліч, 0:2 - 71 Дост, 1:2 - 81 Штадель.

Зараз ви читаєте новину «Роббен залишив дортмундську "Боруссію" без Кубка Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua