неділя, 30 серпня 2009 13:16

Роббен у першому матчі за "Баварію" відзначився дублем (ВІДЕО)

Новачок "Баварії" півзахисник Ар"єн Роббен зробив дубль в дебютному матчі у складі мюнхенців - грі 4-го туру бундесліги проти "Вольфсбурга" (2:0).

Роббен, який в перерві замінив хавбека Хаміта Алтинтопа, забив другий гол "Баварії" на 68-ій хвилині, увійшовши до штрафної "вовків" з лівого флангу і пробивши в дальній кут воріт Дієго Бенальо. На 80-ій хвилині Роббен відзначився ще раз, коли обіграв двох захисників і воротаря і забив у порожні ворота.

Баварія - Вольфсбург 3:0

Голи: Гомес, 27, Роббен, 68, 80

Баварія: Бутт, Лам, ван Бюйтен, Бадштубер, Праньїч (Браафхейд, 57), Тимощук, Алтинтоп (Роббен, 46), Швайнштайгер, Мюллер, Гомес, Оліч (Рібері, 63)

Вольфсбург: Бенальо, Рітер, Барцальї, Мадлунг, Шефер, Дежага (Зіані, 77), Сантана (Мартінс, 77), Гентнер, Місімовіч, Графіте, Дзеко

Штутгарт - Нюрнберг - 0:0 (0:0, 0:0)

Шальке 04 - Фрайбург - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Ча Ду Рі (40).

Ганновер 96 - Хоффенхайм 1899 - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Карлос Едуардо (40).

Байєр - Бохум - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Климович (32), 1:1 - М. Фрідріх (41), 2:1 - Кісслінг (68).

Айнтрахт - Борусія Д - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - М. Зідан (62), 1:1 - Аманатідіс (68).

Борусія М - Майнц - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Бобаділья (29), 2:0 - Ройс (85).

Герта - Вердер

30 серпня. 16.30.

Гамбург - Кельн

30 серпня. 18.30.

За матеріалами Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Роббен у першому матчі за "Баварію" відзначився дублем (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua