понеділок, 03 червня 2013 08:38

Різатдінова виграла "срібло" чемпіонату Європи з художньої гімнастики

Ганна Різатдінова - віце-чемпіонка Європи ФОТО: dynamo-crimea.org.ua

2 червня у Відні (Австрія) завершився 29-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики.

Українська гімнастка Ганна Різатдінова стала срібним призером у вправі зі стрічкою з результатом 18,183 бала, випередивши бронзового призера - болгарку Сільвію Мітєву на 0,083 бала. Перемогла росіянка Маргарита Мамун (18,800).

Росіянки завоювали золото і в інших трьох вправах - Дар'я Сватковська з обручем, Яна Кудрявцева - з м'ячем і булавами.

Нагадаємо, раніше українки Ганна Різатдінова, Аліна Максименко і Вікторія Мазур завоювали срібло в командних змаганнях.

У загальнокомандному заліку збірна України посіла друге місце з двома срібними медалями. Перемогла команда Росії (5-3-0), третє місце у збірної Білорусі (0-0-3).

Українські юніорки призових місць не посіли - були сьомими у вправах з п'ятьма обручами (15,766) і посіли восьме місце у групових вправах у двоборстві (33,916). Тут також два перших місця посіли росіянки.