понеділок, 13 травня 2013 18:37

Художня гімнастика. Різатдінова виборола п'ять медалей на етапі Кубка світу у Франції

Різатдінова підкорила Францію. Фото: sportonline.ua

10 - 12 травня в Корбей-Ессоні (Франція) відбувся шостий етап Кубка світу з художньої гімнастики.

Українка Ганна Різатдінова посіла п'ять призових місць. Вона виграла багатоборство, набравши 71,582 бала, випередивши білоруску Мелітіну Станюту (71,182) і росіянку Маргариту Мамун (71,016). Різатдінова також була першою у вправах з булавами (18,266), була другою з обручем (18,132) і стрічкою (18,016) і посіла третє місце у вправах з м'ячем (18,000).

Крім українки перемоги здобула росіянка Маргарита Мамун - у вправах з обручем (18,416), м'ячем (18,366) і стрічкою (18,450).

Художня гімнастика. Кубок світу. Шостий етап. Корбей-Ессон (Франція), 10-12 травня