субота, 07 березня 2009 16:12

Ребров програв ЦСКА Суперкубок Росії

Московський ЦСКА став володарем Суперкубка Росії, перемігши в першому матчі російського сезону 2009 року казанський "Рубін", передає РІА Новини. Матч, перемога в якому принесла бразильцеві Зіко перший трофей на посту наставника ЦСКА, завершився з рахунком 2:1. У основний час була зафіксована нічия - 1:1.

Рахунок відкрив ударом із-за меж штрафного майданчика Дейвідас Шемберас на 43-ій хвилині зустрічі. Після перерви армійці продовжували атакувати, але на 62-ій хвилині "Рубін" використав стандартне положення: захисник Роман Шаронов скористався навісом Дато Квірквелії. Під кінець першого додаткового тайму "Рубін" залишився удесятьох: за другу жовту картку був видалений турецький легіонер Гекденіз Караденіз, який вийшов на заміну. Останній гол матчу забив чеський новачок Томаш Нецид на 112-ій хвилині. За даними ГУВС, матч пройшов без інцидентів з боку уболівальників.

Зіко виграв свій перший трофей на посту наставника ЦСКА

Вперше в розіграші Суперкубка Росії його виграв не чемпіон країни, а володар національного Кубка: раніше в шести випадках з шести перший трофей нового сезону отримував володар золотих нагород у минулому. ЦСКА завоював Суперкубок в 4-й раз, двічі його володарем був московський "Локомотив", і одного разу - пітерський "Зеніт". Другим після ЦСКА за участю в матчах за Суперкубок йде столичний "Спартак", який тричі програвав в битвах за цей трофей, пише lenta.ru.

"Рубін" - ЦСКА - 1:2 (у додатковий час)

Голи: Шаронов, 64 - Шемберас, 43, Нецид, 113

Рубін: Рижков, Сезар Навас, Салуквадзе, Квірквелія, Шаронов, Бистров (Караденіз, 46), Сібайя, Сємак, Ребров (Рязанцев, 60), Нобоа (Горбанець, 99), Адамов

ЦСКА: Акінфєєв, Ігнашевіч, О. Березуцький, В. Березуцький, Щенніков, Шемберас, Рахиміч (Рамон, 103), Дзагоєв (Нецид, 78), Красіч (Даніель Карвальо, 78), Жирков, Вагнер Лав

Попередження: Адамов, Нобоа, Сібайя, Караденіз, Горбанець - В. Березуцкий, Дзагоєв, о. Березуцкий, Шемберас

Вилучення: Караденіз, 105