четвер, 28 лютого 2013 09:30

"Реал" зіграє з "Атлетико" у фіналі Кубка Іспанії
7

Мадридський "Атлетико" і "Севілья" у середу зіграли внічию у півфіналі Кубка Іспанії з рахунком 2:2. Таким чином, після гри у Севільї мадридський клуб веде 4:3 за підсумками двох матчів і виходить у фінал чемпіонату, передає агентство Reuters.

Рахунок відкрив бразильський нападник "Атлетико" Дієго Коста на шостій хвилині. На 29-й хвилині гості забили другий гол - відзначився колумбієць Радамель Фалькао. За хвилину до кінця першого тайму Хесус Навас відіграв одне очко за "Севілью", а потім в доданий час Іван Ракітіч зрівняв рахунок. Господарі закінчували зустріч удев'ятьох після того, як з поля було видалено Гарі Меделя і Жоффрея Кондогбіа.

18 травня дев'ятиразовий володар Кубка Іспанії "Атлетико" зустрінеться з мадридським "Реалом", який раніше обіграв "Барселону" із загальним рахунком 4:2. Де відбудеться фінальний матч першості, поки не вирішено, повідомляє "Лента".

Кубок Іспанії

1/2 фіналу

Матчі-відповіді

Севілья - Атлетико 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 6 Коста, 0:2 - 29 Фалькао, 1:2 - 39 Навас, 2:2 - 90 Ракітіч.

Перший матч - 1:2

Барселона - Реал Мадрид 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 - 13, пенальті Роналду, 0:2 - 57 Роналду, 0:3 - 68 Варан, 1:3 - 89 Альба.

Перший матч - 1:1

Зараз ви читаєте новину «"Реал" зіграє з "Атлетико" у фіналі Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua