понеділок, 25 лютого 2013 11:47

Вольові перемоги "Реала" і "Барселони", камбек "Валенсії": результати 25-го туру Примери

В Іспанії пройшли матчі 25-го туру Примери. Гол Гонсало Ігуаїна за дві хвилини до кінця основного часу приніс "Реалу" вольову перемогу над "Депортиво" (2:1), який довгий час вів у рахунку. За схожим сценарієм розвивався і матч у Барселоні, де лідер чемпіонату поступався "Севільї", але обіграв її з тим же результатом.

"Барса", яка на тижні програла "Мілану" (0:2) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, не кращим чином розпочала поєдинок з "Севільєю", яка вийшла вперед на 42-й хвилині завдяки голу Альберто Ботії. Перерва пішла каталонцям на користь, і за стартові 15 хвилин другого тайму вони забили два м'ячі.

Рахунок зрівняв нападник збірної Іспанії Давід Вілья, а вирішальний гол з передачі Крістіана Тельо, який вийшов на заміну, забив кращий бомбардир турніру Ліонель Мессі, на рахунку якого 38 м'ячів у 25 матчах.

У порівнянні з минулим туром Жозе Моурінью серйозно перекроїв стартовий склад мадридців, проте спочатку це зіграло на руку головному аутсайдеру Примери. На 35-й хвилині у "Депора" відзначився Рікі, який забивав "Реалу" і на "Сантьяго Бернабеу". Свій десятий м'яч у чемпіонаті 32-річний форвард провів ударом з ближньої дистанції. Більш того, до перерви "королівський клуб" міг пропустити і другий гол, якби Марсело не виніс м'яч зі "стрічки".

У другому таймі на поле вийшли Кріштіану Роналду і Месут Езіл, але рахунок зрівняв бразилець Кака, який завдав блискучого обвідного удара з лінії штрафного майданчика. Оборона господарів знову дала слабину на 88-й хвилині, коли Роналду отримав м'яч від Кака і зробив результативний пас Ігуаїну. У доданий час Анхель Ді Марія отримав другу жовту картку і був вилучений з поля, проте "Реалу", який іде третім слідом за "Барсою" та "Атлетико", вдалося відстояти перемогу.

Дубль Жонаса дозволив "Валенсії" відіграти два м'ячі і вирвати нічию у виїзному матчі з "Сарагосою" - 2:2. Наприкінці воротар господарів Лео Франко заробив вилучення, але на підсумковому результаті це не позначилося. Ще в одному матчі дубль Адріана Колунга допоміг "Хетафе" обіграти в гостях "Мальорку" - 3:1, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Іспанії

25-й тур

Райо Вальєкано - Вальядолід 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - 71 Серену, 1:1 - 72 Жорді Амат, 1:2 - 80 Манушу.

Сельта - Гранада 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 24 Аспасія, 1:1 - 28 Ігало, 2:1 - 81 Бермехо.

Атлетико - Еспаньол 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 38, пенальті Фалькао.

Вилучення: Габі, 45 (Атлетико).

Бетіс - Малага 3:0 (3:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 1 Хорхе Моліна, 2:0 - 28 Маріо, 3:0 - 45 Пабон.

Вилучення: І. Камачо, 63 (Малага).

Леванте - Осасуна

25 лютого, 22.00

Депортиво - Реал Мадрид 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 35 Рікі, 1:1 - 73 Кака, 1:2 - 88 Ігуаїн.

Реал Мадрид - Дієго Лопес, Арбелоа, Пепе, Карвалью, Марсело (Роналду, 57), Ессьєн (Хедіра, 57), Модрич (Озіл, 57), Ді Марія, Кака, Кальєхон, Ігуаїн.

Вилучення: Ді Марія (90).

Барселона - Севілья 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 42 Ботіа, 1:1 - 52 Вілья, 2:1 - 60 Мессі.

Барселона - Вальдес, Дані Алвес, Піке, Маскерано, Монтойя, А. Сонг, Алькантара, Іньєста (Хаві, 69), Санчес (Тельо, 46), Мессі, Вілья (Бускетс, 79).

Атлетик - Реал Сосьєдад 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 - 30 Ібаі Гомес, 1:1 - 34 Грізманн, 1:2 - 67 Агіррече, 1:3 - 76 Вела.

Мальорка - Хетафе 1:3 (1:0, 0:3)

Голи: 1:0 - 24 дос Сантос, 1:1 - 71, пенальті Д. Кастро, 1:2 - 82 Колунга, 1:3 - 86 Колунга.

Сарагоса - Валенсія 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 5, пенальті Апоньо, 2:0 - 32 Поштіга, 2:1 - 36 Жонас, 2:2 - 69 Жонас.

Вилучення: Л. Франка, 77 (Сарагоса).

Зараз ви читаєте новину «Вольові перемоги "Реала" і "Барселони", камбек "Валенсії": результати 25-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua