четвер, 14 лютого 2019 01:26

"Реал" здобув нелогічну перемогу над "Аяксом", "Тоттенхем" розгромив "Боруссію" - відео

Бензема забив перший м'яч у ворота "Аякса"

В середу відбулось ще два матчі 1/8 Ліги чемпіонів. "Аякс" приймав мадридський "Реал", англійський "Тоттенхем" дортмундську "Боруссію". Обидва матчі виявились резлультативними.

В першому таймі перевага була на стороні господарів поля, які навіть забили гол, щоправда з допомогою VAR арбітр відмінив взяття воріт. У другому таймі Бензема вивів мадридців вперед, але на 75-ій хвилині Зієш зрівняв рахунок. За 3 хвилини до кінця основного часу Асенсіо забив переможний гол Реала.

Ліга чемпіонів УЄФА 2018/2019, 1/8 фіналу, перший матч

Аякс – Реал Мадрид – 1:2

Голи: Зієш, 75 – Бензема, 60, Асенсіо, 87

В паралельному матчі англійський "Тоттенхем" доволі неочікуванно розгромив дортмундську "Боруссію".

Ліга чемпіонів 2018/19, 1/8 фіналу, перший матч

Тоттенхем – Борусія Д – 3:0

Голи: Сон, 47, Вертонген, 82, Льоренте, 86

Сьогодні стартує 1/16 розіграшу Ліги Європи. О 19:55 київське "Динамо" зіграє на виїзді з грецьким "Олімпіакосом", о 22:00, "Шахтар" в Харкові прийматиме німецький "Айнтрахт". Gazeta.ua проведе текстові онлайн трансляції обох поєдинків.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" здобув нелогічну перемогу над "Аяксом", "Тоттенхем" розгромив "Боруссію" - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua