середа, 03 листопада 2021 20:36

"Реал" з величезними труднощами обіграв "Шахтар"

"Шахтар" у першій грі виглядав безпорадним. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Сьгодні другий ігровий день в Лізі чемпіонів і, значить, іспанські команди продовжать стару добру традицію побиття українських. Важко щось написати, коли твоя команда програла першу гру вдома з рахунком – 0:5.

Можна спробувати сказати якісь банально-оптимістичні речі, але вельми вірогідно сьогоднішня гра відбудеться за бразильським сценарієм: "Шахтар" заб'є скільки зможе, а "Реал" – скільки захоче.

Можна, звичайно, вірити в повторення минулорічного успіху, але на таке здатні лише невиліковні оптимісти.

Тренери вже назвали стартові склади команд.

"Шахтар": Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Майкон, Алан Патрік, Мудрик, Тете, Фернандо.

Запасні: П'ятов, Вітао, Кривцов, Маркос Антоніо, Дентіньо, Марлос, Бондаренко, Судаков, Соломон, Конопля, Корнієнко, Сікан.

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Алаба, Менді, Кроос, Казіміро, Модрич, Васкес, Бензема, Вінісіус.

Запасні: Лунін, Фуїдіас, Вальєхо, Начо, Азар, Асенсіо, Марсело, Йович, Іско, Камавінга, Бланко, Гутьєррес.

Суддя дав свисток і гра почалася!

2 хв. Мудрик неточною передачею спровокував атаку господарів, але відбилися донеччани.

5 хв. Модрич після красивої комбінації вийшов сам на сам із Трубіним і бив із 5 метрів. Досі незрозуміло, як Анатолій його парирував!

8 хв. Додо прорвався правим флангом й упав, але арбітр із Франції пенальті в ситуації не побачив.

10 хв. Штанга! Здається, Патрік приклався здалеку. Куртуа вже нічого не міг зробити.

12 хв. Мудрик легко втік від Карвахаля, але пробити забув. Непогано поки виглядають гірники.

14 хв. Гол! Бензема і Вінісіус легко запресингували повільного Марлона й Карім відкрив рахунок ударом у порожні ворота! Так навіть у чемпіонаті грати не можна! 1:0

18 хв. Трубін знову рятує після удару Модрича. Непогана дуель вимальовується.

Просто жахлива помилка в ситуації з голом у Марлона. І за цю людину заплатили величезні гроші. Як так?

23 хв. Додо добіг до флангу, але вперся у могутнього Менді.

25 хв. Мудрик приклався з-за меж карного майданчика, але влучив точно в Куртуа.

29 хв. Трохи заспокоїлася гра. Мадридці почали ловити "Шахтар" на контратаках і гірники це зрозуміли. Обережніше грає український клуб.

32 хв. Мудрик викотив під удар Фернандо й лише стрибок Алаби урятував королівський клуб від голу.

37 хв. Гірники не поступаються у володінні м'ячем, але створювати гостроту вдається дуже рідко.

39 хв. ГОЛ!! Є перший м'яч українських команд. Патрік скинув під удар Фернандо й той увігнав у ворота – 1:1. Уже цікавіше!

43 хв. Небезпечний штрафний Бензема зіпсував бездарним ударом у стінку. От і добре!

45 хв. Фернандо! Міг робити дубль! Увійшов у карний майданчик і сильно пробив по діагоналі. Куртуа потягнув!!!

Перерва!

Почали команди все з початку в другому таймі!

47 хв. Фернандо виходив на ударну позицію, не дочекався підтримки й ударив. З труднощами, але заблокували удар мадридці.

49 хв. Мудрик двічі не міг вибити прості м'ячі й двічі "Реал" повертався в атаку. Добре, що без наслідків.

52 хв. Вінісіус оббіг Додо – найшвидшого в складі "Шахтаря". Тепер донеччанин має взяти реванш.

53 хв. Мудрик вивалювався на ворота, але замість удару віддав під удар Тете. І навіщо?

56 хв. Де Дзербі отримав попередження.

58 хв. Уже "Шахтар" змушує господрів грати без м'яча. От у чому не попрікнеш гірників – так це в боязні суперника. Сміливо грають помаранчево-чорні!

59 хв. Тете ударив здалеку. Для Куртуа це не загроза.

60 хв. Гол! Ідеальну атаку розіграли Вінісіус і бензема. Каріму залишилося лише влучити у ворота. Нелогічний гол господарів поля – 2:1

А почалося все з того, що Мудрик не доборовся з Вінісіусом.

63 хв. Каземіро заробляє жовту за фол на Додо.

68 хв. Заміна в господарів. Начо замість Карвахаля.

68 мин. Замена у хозяев. Как вместо Карвахаля.

71 хв. Соломон міняє Мудрика.

75 хв. Забагато боротьби програє український клуб. Втрачаємо ініціативу. Готрішими стають атаки "вершкових".

76 хв Степаненко бабахнув з-за меж карного майданчика й заледве не влучив під поперечку.

79 хв. Бензема одним рухом скинув собі під удар, а другим пробив. Не влучив!

80 хв. Судаков, Марлос і Маркос Антоніо міняють Тете, Патріка й Степаненка.

82 хв. Марлос гарно прорвався правим флангом і віддав під удар Ісмаїлі. Тому важко було забити головою з незручного становища.

86 хв. Маркос Антоніо й Соломон зовсім не увійшли у гру.

86 хв. Кат "Реала" Дентіньйо міняє втомленого Фернандо.

89 хв. Кроосу дали пробити й Трубін із другої спроби заволодів м'ячем.

90 хв. Судаков пробив з 20 метрів і Куртуа з величезними труднощами парирував.

Все. Не вдалося зрівняти рахунок. Чергова поразка.

"Реал" продовжує лідирувати в групі з 9 набраними очками. В "Шахтаря" - 1 і він замикає таблицю групи.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" з величезними труднощами обіграв "Шахтар"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua