четвер, 11 травня 2017 00:02

"Реал" програв "Атлетико", але вийшов у фінал Ліги чемпіонів
14

«Реал» в 15-й раз зіграє в фіналі Ліги чемпіонів

Мадридський "Реал" вийшов у фінал Ліги чемпіонів, незважаючи на поразку від "Атлетико".

Зустріч пройшла в середу, 10 травня, на домашній арені мадридського "Атлетико" "Вісенте Кальдерон", і завершилася перемогою господарів з рахунком 2:1. На початку першого тайму два м'ячі забили гравці "Атлетико". Відзначилися Сауль Нігьєс (на 12-й хвилині) і Антуан Грізманн (16, з пенальті). На 42-й хвилині Іско відіграв один м'яч і встановив остаточний рахунок.

За сумою двох матчів "Реал" переміг "Атлетико" з рахунком 4:2. Підопічні Зіннедіна Зідана другий сезон поспіль вийшли у фінал Ліги чемпіонів. У вівторок, 9 травня, "Ювентус" обіграв "Монако" і також вийшов у фінал.

Ліга чемпіонів

1/2 фіналу

Матч-відповідь

Атлетико Іспанія - Реал Мадрид Іспанія 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 12 Сауль, 2:0 - 16, пенальті Грізманн, 2:1 - 42 Іско.

Атлетико - Облак, Савич, Годін, Філіпе Луїс, Хіменес (Парті, 57), Сауль, Феррейра Карраско, Габі, Коке (Корреа, 76), Грізманн, Торрес (Гамейро, 56).

Реал Мадрид - Навас, Варан, Марсело, Даніло, Рамос, Модріч, Каземіро (Васкес, 77), Кроос, Іско (Мората, 88), Роналду, Бензема (Асенсіо, 77).

Попередження: Даніло (4), Савич (6), Годін (34), Рамос (34), Габі (37), Корреа (85).

Перший матч - 0:3

"Реал" є чинним володарем трофея. У фіналі сезону-2015/16 підопічні Зідана обіграли "Атлетико" в серії післяматчевих пенальті. У поточному сезоні вирішальний матч пройде в Кардіффі (Уельс) 3 червня.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" програв "Атлетико", але вийшов у фінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua