неділя, 14 березня 2021 09:49

"Реал" із дублем Бензема обіграв "Ельче"

Карім Бензема відзначився двічі. Фото: Reuters

У матчі 27-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" на своєму полі переграв "Ельче" - 2:1.

Перший гол на 61-й хвилині забив захисник гостей Даніель Кальво. Зрівняв рахунок на 73-й хвилині Карім Бензема ударом головою з лінії воротарського після подачі Луки Модрича. На 91-й хвилині Бензема ударом з льоту після пасу Родріго приніс своїй команді перемогу.

В цьому матчі вперше після перерви, пов'язаної з травмою і операцією на коліні, з'явився Серхіо Рамос. Він вийшов в стартовому складі і був замінений на 61-й хвилині. А на 75-й хвилині - також після травми - на поле в складі мадридського клубу повернувся Еден Азар.

Український воротар "Реала" Андрій Лунін на поле не виходив.

"Реал" завдяки цій перемозі випередив у таблиці Примери "Барселону", набравши 57 очок і вийшовши на друге місце. Лідером чемпіонату залишається "Атлетико" з 62 очками.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" із дублем Бензема обіграв "Ельче"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua