четвер, 11 березня 2021 09:39

"Атлетико" збільшив відрив від "Барселони" та "Реала"

Луїс Суарес виступає за "Атлетико" із літа 2020 року. Фото: Reuters

У матчі перенесеного 18-го туру чемпіонату Іспанії "Атлетико" вдома переміг "Атлетік" - 2:1.

У середині 1-го тайму гості відкрили рахунок. "Атлетико" зміг зрівняти рахунок вже у доданий до 1-го тайму час.

Одразу після перерви Луїс Суарес вивів "матрацників" вперед. Уругвайський нападник заробив та реалізував пенальті.

Ініціатива перейшла до басків. Господарі вже почали грати по рахунку. Але жодна із команд не змогла більше забити.

Завдяки перемозі "Атлетико" збільшив відрив від "Барселони" до 6 очок, а від "Реала" на 8.

13 березня "матрацники" зіграють гостьовий матч проти "Гетафе". Початок гри о 22:00.

Зараз ви читаєте новину «"Атлетико" збільшив відрив від "Барселони" та "Реала"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua