неділя, 07 березня 2021 21:26

"Реал" урятував нічию в матчі з "Атлетико"

Карім Бензема урятував "Реал" за дві хвиини до закінчення матчу. Фото: Reuters

У матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії "Атлетико" приймав "Реал". Зустріч проходила на стадіоні "Ванда Метрополітан" в Мадриді і завершилася з рахунком 1:1.

Перший гол у матчі був забитий на 15-й хвилині. Його автором став нападаючий "Атлетико" Луїс Суарес, який реалізував вихід сам на сам із Тібо Куртуа. Асистував уругвайцю Маркос Льоренте.

"Реал" зрівняв рахунок на 88-й хвилині. Гол забив Карім Бензема, якого вивів на порожні ворота бразильський півзахисник Каземиро. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию.

"Атлетіко" в 25 матчах набрав 59 очок і займає 1-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Мадридський "Реал" (54) - на 3-му місці. Між ними, на 2-му місці, розташувалася "Барселона" (56).

Зараз ви читаєте новину «"Реал" урятував нічию в матчі з "Атлетико"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua