четвер, 24 січня 2013 10:40

"Реал" і "Севілья" вийшли у півфінал Кубка Іспанії
5

"Севілья" стала першим півфіналістом Кубка Іспанії, після того як з рахунком 4:0 розгромила вдома "Сарагосу". На 25-й хвилині захисник гостей Хосе Фернандес отримав червону картку за фол на Хосе Антоніо Рейєсі, і після цього підопічних Уная Емері вже було не зупинити.

Ще до перерви Альваро Негредо та Іван Ракітіч зробили результат 2:0. Потім Негредо реалізував пенальті, а наприкінці Ману поставив крапку. Завдання "Севільї" полегшило те, що на 65-й хвилині "Сарагоса" залишилася удев'ятьох через вилучення Франа Гонсалеса. У першому матчі голів забито не було.

Як і гра в Андалузії, матч "Реала" з "Валенсією" на "Местальї" був багатий на події. На 44-й хвилині Карім Бензема вивів гостей вперед, зробивши рахунок 3:0 за сумою двох зустрічей. Але на початку другого тайму Фабіу Коентрау отримав червону картку, а потім Тіно Коста класно пробив штрафний - 1:1.

У доданий час в роздягальню відправився також хавбек "Реала" Анхель Ді Марія, проте рахунок залишився без змін, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Кубок Іспанії

1/4 фіналу

Матчі-відповіді

Севілья - Сарагоса 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 36 Негредо, 2:0 - 45 Ракітіч, 3:0 - 67, пенальті Негредо, 4:0 - 90 Ману.

Вилучення: Фернандес, 26 (Сарагоса), Ф. Гонсалес, 65 (Сарагоса).

Перший матч - 0:0.

Валенсія - Реал Мадрид 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 44 Бензема, 1:1 - 52 Тіно Коста.

Валенсія - Гуаіта, Жоау Перейра, Руїс (П'ятті, 58), Рамі, Р. Кошта, Вієра, Тіно Коста, А. Сіссоко, Гуардадо (Банега, 46), Вальдес, Жонас (Каналес, 70).

Реал Мадрид - Касільяс (Адан, 17), Арбелоа, Варан, Альбіоль, Коентрау, Алонсо, Хедіра, Озіл (Начо, 53), Ді Марія, Бензема (Модріч, 74), Роналду.

Попередження: Руїс (40), Жоау Перейра (43), Коентрау (45), Тіно Коста (45), Роналду (66), Начо (69), Р. Кошта (80), Модріч (90), Банега (90) .

Вилучення: Коентрау (51), Ді Марія (88).

Перший матч - 0:2.

Бетіс - Атлетико

24 січня, 21.00

Малага - Барселона

24 січня, 23.00

Перший матч - 2:2.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" і "Севілья" вийшли у півфінал Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua