пʼятниця, 11 січня 2013 11:17

"Барселона" без Мессі познущалася над "Кордовою" в Кубку Іспанії

Вілья оформив дубль у ворота "Кордови". Фото: afp.com

Відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії. "Барселона" на своєму полі розгромила "Кордову" з рахунком 5:0.

Рахунок на 17-й хвилині відкрив Тьяго Алькантара, а потім двічі протягом п'яти хвилин забив Давид Вілья. Ще один дубль на свій рахунок записав Алексіс Санчес, який відзначився на початку і в кінці другого тайму.

Таким чином, каталонці здобули перемогу із загальним рахунком 7:0 і вийшли до чвертьфіналу, де зустрінуться з "Малагою".

Інший матч 1/8 фіналу, між "Бетісом" і "Лас-Пальмас", завершився мінімальною перемогою господарів, яка вкупі з нічиєю в першому матчі дозволила їм вийти до чвертьфіналу. На цій стадії турніру команда з Севільї зіграє з мадридським "Атлетіко".

Кубок Іспанії

1/8 фіналу

Барселона - Кордова - 5:0

Голи: Тьяго, 17, Вілья, 21, 26, Алексіс Санчес, 55, 85

Барселона: Пінто, Дані Алвеш, Пуйоль (Бартрам, 46), Маскерано, Монтойя, Серхі Роберто (Хонатан Дос Сантос, 51), Сонг, Тьяго, Алексіс Санчес, Сеск (Тельо, 46), Вілья

Перший матч - 2:0

Бетіс - Лас Пальмас - 1:0

Гол: Рубен Кастро, 85

Бетіс: Касто, Анхель Лопес, Паулау, Перкі, Чіка, Рубен Перес, Беньат, Агра (Кемпбелл, 60), Посуело (Рубен Кастро, 34), Ваділе, Хорхе Моліна (Ноно, 71)

Видалений: Корралес, 90 +3

Перший матч - 1:1

Хетафе - Атлетіко - 0:0

Хетафе: Мойа, Валера (Уго Фрайле, 47), Абраам, Рафа, Мігель Торрес, Хуан Родрігес, Хаві Торрес, Лафіта (Гавілан, 17), Дієго Кастро (Сарабіа, 65)

Атлетіко: Куртуа, Хуанфран (Манкільо, 81), Міранда, Ката Діас, Сісма, Маріо Суарес, Емре, Арда Туран (Габі, 61), Рауль Гарсія, Крістіан Родрігес, Фалько (Дієго Коста, 59)

Попередження: Хуан Родрігес - Сісма, Емре

Видалений: Рафа, 32

Перший матч - 0:3

Севілья - Мальорка - 1:2

Голи: Ману Дель Мораль, 21 - Брандон Томас, 51, Альфаро, 55

Севілья: Палоп, Коке, Кала, Ботіа, Морено, Мадуро, Кондогбіа, Ману Дель Мораль (Стевановіч, 65), Ервас, Перотті (Ракітіч, ??70), Баба (Гонсало, 79)

Мальорка: Калатайюд, Хімо Наварро, Консесайо, Херомель, Біхас (Ніко, 66), Марті, Фонтас, Перейра, Альфаро (Альваро, 63), Кевін (Брандон, 46), Хемед

Перший матч - 5:0

Сарагоса - Леванте - 2:0

Голи: Сукуліні, 23, Монтаньєс, 60

Сарагоса: Лео Франко, Сапунару, Альваро, Паредес, Абраам (Пінтер, 68), Апоньо, Мовіль, Сукуліні (Еду Оріоль, 64), Монтаньєс, Віктор Родрігес, Аранда (Елдер Поштіга, 57)

Леванте: Кейлор Навас, Педро Лопес, Родас, Вольта, Карабелас, Пальярдо, Мічел (Дудка, 62), Педро Ріос, Рохер (Бальєстерос, 62), Хуанла, Мартінс (Анхель, 60)

Попередження: Сукуліні, Аранда - Педро Ріос, Пальярдо, Вольта

Перший матч - 0:1

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" без Мессі познущалася над "Кордовою" в Кубку Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua