четвер, 17 січня 2013 11:17

"Барселона" у більшості не змогла переграти "Малагу" у матчі Кубка Іспанії

Наставник "Барселони" Тіто Віланова ФОТО: Reuters

У першому чвертьфінальному матчі Кубка Іспанії "Барселона" та "Малага", які виступають у плей-офф Ліги чемпіонів, розійшлися миром - 2:2. "Малага" закінчувала зустріч вдесятьох, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

"Анчоуси" відкрили рахунок на "Камп Ноу" завдяки тому, що Мануель Ітурра обікрав Тьяго Алькантару і послав м'яч у ціль повз резервного кіпера "Барси" Хосе Пінто. Однак через чотири хвилини гості вже програвали. Спочатку Ліонель Мессі відібрав м'яч у Велігтона і завдав класний кручений удар. А потім Карлес Пуйоль результативно пробив головою після подачі кутового.

За 15 хвилин до кінця Начо Монреаль був вилучений за "фол останньої надії" на Педро Родрігесі. Однак на останній хвилині основного часу команда Мануеля Пеллегріні приголомшила іменитого суперника. Ігнасіо Камачо просочився через оборону господарів і переправив у ворота м'яч, який Дуда подав зі штрафного. Матч-відповідь відбудеться 24 січня. У другому поєдинку середи "Сарагоса" і "Севілья" розписали нульову нічию.

Кубок Іспанії

1/4 фіналу

Перші матчі

Сарагоса - Севілья 0:0 (0:0, 0:0)

Барселона - Малага 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 26 Ітурра, 1:1 - 29 Мессі, 2:1 - 30 Пуйоль, 2:2 - 90 І. Камачо.

Барселона - Хосе Пінто, Монтойя, Маскерано, Пуйоль, Адріано, Алькантара (Хаві, 78), А. Сонг, Іньєста, Санчес (Фабрегас, 74), Мессі, Тельо (Педро, 74).

Малага - Камені, С. Санчес, Хесус Гамес, Велігтон, Ітурра, Буонанотте (Дуда, 69), Портільо (Монреаль, 46), І. Камачо, Елізеу, Себа, Савіола (Санта Крус, 65).

Попередження: Санчес (11), Мессі (34), Елізеу (38), С. Санчес (82), Себа (90).

Вилучення: Монреаль (75).

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" у більшості не змогла переграти "Малагу" у матчі Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua