вівторок, 04 січня 2022 08:01

Ранґнік програв перший матч на чолі "Ман Юнайтед"

Ральф Ранґнік до літа 2021 року працював в Росії. Фото: REUTERS

У матчі 21-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" на "Олд Траффорд" поступився Вулверхемптону - 0:1.

У першому таймі гості створили кілька небезпечних моментів біля воріт "МЮ", проте переграти Давида Де Хеа не змогли.

Після перерви лідер манкуніанців Кріштіану Роналду забив гол, проте взяття воріт було скасовано через офсайд.

В кінці матчу гравець збірної Португалії Жоау Моутіньйо приніс гостям перемогу.

Поразка стала першою для Ральфа Ранґріка на чолі "Ман Юнайтед".

"Манчестер Юнайтед" залишився на сьомому місці в АПЛ. Відставання Ліги чемпіонів складає чотири очки."Вулверхемптон піднявся на восьму позицію. Лідирує у таблиці "Ман Сіті".

У наступному турі АПЛ 15 січня "Манчестер Юнайтед" зіграє проти Астон Вілли, а "Вулверхемптон" зустрінеться із "Саутгемптоном".

Зараз ви читаєте новину «Ранґнік програв перший матч на чолі "Ман Юнайтед"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua