понеділок, 12 січня 2009 21:48

Ралі "Дакар-2009". 8 етап. "КамАЗ-майстер" продовжує лідирувати

Переможцем 8 етапу став де Рой на "Жинафе". Екіпаж Чагіна прийшов другим, поступившись голландцю 1 хвилиною 42 секундами.

"КАМАЗ" Кабірова перетнув фінішну межу п"ятим, програвши переможцю етапу 7 хвилин 34 секунди. Під час відпочинку у Валпараїсо, зі спортсменами зустрілася президент Чилі Мішель Бачелет. Особливу цікавість вона виявила до спортсменів і автомобілів команди "КамАЗ-майстер", семиразового переможця "Дакара".

Восьмий етап довжиною 652 кілометри пролягав по півночі Чилі, від тихоокеанського морського порту Вальпараісо до міста Ла Серена. У неділю на старт вийшли 342 з 500 екіпажів, які стартують у Буенос-Айресі. З 85 вантажівок вже 20 зійшли з дистанції. Розрив між лідиром та вантажівкою-аутсайдером - 17 годин, передає "ВЕСТИ".

Зараз ви читаєте новину «Ралі "Дакар-2009". 8 етап. "КамАЗ-майстер" продовжує лідирувати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua