неділя, 17 жовтня 2010 19:15

"Ювентус" розгромив "Лечче", "Інтер" мінімально обіграв "Кальярі"

Футболісти "Палермо" розгромили з рахунком 4:1 в рідних стінах "Болонью" у 7-му турі чемпіонату Італії.

У господарів рахунок відкрив на 17-й хвилині Хав'єр Пасторе, а на 24-й хвилині Йосип Ілічич забив другий м'яч. На початку другого тайму Маурісіо Пінілья зробив рахунок розгромним - 3:0. Скоротити відставання вдалося ветерану "Болоньї" Марко Ді Вайо на 66-й хвилині зустрічі. Крапку в матчі на 83-й хвилині поставив Армін Басіновіч.

"Палермо" завдяки цій перемозі набрав 14 очок і піднявся на третє місце в серії А. "Болонья" з 7 очками розташовується на 17-й позиції в першості.

У паралельному матчі туринський "Ювентус" розгромив "Лечче" - 4:0. Голи забивали Альберто Аквілані, який відзначився на 13-й хвилині зустрічі, опорний півзахисник Феліпе Мело, який реалізував пенальті, Фабіо Квальярелла, який забив під завісу першого тайму, і багаторічний лідер "Старої синьйори" Алессандро Дель П'єро.

Футболісти "Інтера" на виїзді перемогли "Кальярі" в матчі італійської серії A — 1:0.

Єдиний гол у недільному матчі в Кальярі на 39-й хвилині забив Самюель Ето'О. Чемпіон Італії останніх п'яти років контролював м'яч протягом більшої частини зустрічі і завдав 21 удар по воротах, п'ять з яких прийшлися в площину воріт. Футболісти "Кальярі" потрапили у площину також п'ять разів, але в загальній складності завдали 12 ударів.

Після семи турів чемпіонату в "Інтера" 14 очок, як і у лідируючого "Мілана". Потенційний лідер першості - римський "Лаціо", який набрав 13 очок після шести ігор. У "Кальярі" сім очок після семи зустрічей.