середа, 05 травня 2010 11:09

"Українська" команда в НХЛ вийшла вперед в серії в 1 / 4 фіналу Кубка Стенлі

Клуб НХЛ "Сан-Хосе Шаркс" здобув третю перемогу над "Детройт Ред Вінгс" в 1 / 4 фіналу Кубка Стенлі. У ніч на 5 травня "Сан-Хосе" виграв на виїзді з рахунком 4:3 в овертаймі, а рахунок у серії до чотирьох перемог став 3:0.

Четвертий матч, який може стати останнім, відбудеться в ніч з 6 на 7 травня в Детройті, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Основний час третьої гри серії завершився внічию 3:3. Переможну шайбу на восьмій хвилині овертайму закинув Патрік Марло. Крім того, у складі "Сан-Хосе" відзначилися Девін Сетогучі, Джо Торнтон і Логан Кутюр. Голи "Детройта" на рахунку Томаса Холмстрема, Дена Клірі і Хенріка Зеттерберга.

Крім того, в ніч на 5 квітня відбувся третій матч серії між "Піттсбург Пінгвінс" і "Монреаль Канадієнс". "Піттсбург" здобув виїзну перемогу з рахунком 2:0 і вийшов вперед у серії (2:1).

Наші Олексій Понікаровський (1 удар у площину воріт) і Руслан Федотенко (0) нічим особливим не запам"яталися.

"Монреаль" - "Піттсбург" - 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Рахунок у серії: 1:2

"Детройт" - "Сан-Хосе" - 3:4 OT (2:1, 1:0, 0:2, 0:1)

Рахунок у серії: 0:3

За матеріалами Турнір, Лента

Зараз ви читаєте новину «"Українська" команда в НХЛ вийшла вперед в серії в 1 / 4 фіналу Кубка Стенлі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua