пʼятниця, 23 квітня 2010 09:34

"Піттсбург" Понікаровського і Федотенка зіграв найдовший матч в сезоні

Клуб НХЛ "Нью-Джерсі Девілс" вибув з розіграшу Кубка Стенлі. У ніч з 22 на 23 квітня 2010 "Нью-Джерсі" в п"ятому матчі серії 1 / 8 фіналу з рахунком 0:3 програв "Філадельфії Флаєрс" і закінчив боротьбу за головний трофей НХЛ. Про це повідомляє офіційний сайт ліги.

До виходу в 1 / 4 фіналу Кубка Стенлі наблизився клуб "Сан-Хосе Шаркс". У п"ятому матчі серії з "Колорадо Евеланш" "Сан-Хосе" переміг з рахунком 5:0. "Сан-Хосе" вийшов вперед у серії з рахунком 3:2.

"Піттсбург Пінгвінс" Руслана Федотенка та Олексія Понікаровського програв у п"ятому матчі серії з "Оттавою Сенаторс" з рахунком 3:4. Переможний гол хокеїст "Оттави" Метт Каркнер забив на восьмій хвилині третього овертайму.

Матч тривав 107 хвилин і 6 секунд, ставши таким чином найдовшою грою в сезоні-2009/10.

Українські легіонери "пінгвінів" Понікаровський і Федотенко провели на льоду трохи більше 19 хвилин кожен. Олексій за цей час завдав по воротах суперника чотири кидка і заробив 2 хвилини штрафу. Руслан же відзначився одним ударом, і закінчив гру з показником корисності -2.

Ще в одному матчі Кубка Стенлі, який відбувся в ніч з 22 на 23 квітня, "Чикаго Блек Хокс" обіграв "Нешвілл Предаторс" (3:0) і зрівняв рахунок у серії - 2:2.

Плей-офф

1 / 4 фіналу конференцій

Східна конференція

П"яті матчі

Піттсбург - Оттава - 3:4 (1:2, 1:0, 1:1, 0:1)

Рахунок у серії: 3-2.

Нью-Джерсі - Філадельфія - 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Рахунок у серії: 1-4.

Західна конференція

Четвертий матч

Нешвілл - Чикаго - 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Рахунок у серії: 2-2.

П"ятий матч

Сан-Хосе - Колорадо - 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)

За матеріалами Лента, Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Піттсбург" Понікаровського і Федотенка зіграв найдовший матч в сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua