понеділок, 17 травня 2010 13:39

"Таврія" вдруге зіграє в єврокубках (ФОТО)
9

16 травня сімферопольська "Таврія" вперше у своїй історії завоювала Кубок України. У фінальному матчі на харківському стадіоні "Металіст" підопічні Сергій Пучкова в овертаймі взяли гору над донецьким "Металургом" - 3:2.

Кримчани відкрили рахунок вже на 2-й хвилині завдяки точному удару Максима Фещука, який замкнув простріл Олександра Ковпака. А за п'ять хвилин до перерви "Таврія" з пенальті забила другий гол. Відзначився вже сам Ковпак.

"Металург" завдяки забитим голам після перерви Мхитаряна і Маріо Сержіо перевів гру в овертайм, який почався для "Таврії" з вилучення Джуричича, що отримав другу жовту картку. Тим не менше, переможний гол забили саме сімферопольці. Лакі Ідахор ефектно замкнув навіс Корнєва, тим самим приніс своїй команді разом з Кубком путівку в Лігу Європи.

Зараз ви читаєте новину «"Таврія" вдруге зіграє в єврокубках (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua