пʼятниця, 03 жовтня 2008 20:25

"Сокіл" мститься "Крильям Совєтов" за поразку

Київський "Сокіл" зіграв свій 10 матч у відкритій першості Росії з хокею. Вчора підопічні Сеуканда перервали свою переможну серію з 8 матчів і поступилися на виїзді "Крильям Совєтов"- 2:1.

Сьогодні кияни взяли реванш і обіграли господарів льоду з футбольним рахунком 1:2. Вже на старті зустрічі, а саме на 54 секунді першого періоду Віталій Литвиненко відкриває рахунок матчу. Ще один Віталій - Лахматов вирішив не відкладати справу в довгий ящик і на другій хвилині реалізовує більшість.

Гол Лахматова виявився переможним. "Крилья" відповіли шайбою престижу на 5 хвилині. Відзначився Євген Тунік.

На цьому шайби закінчилися. Ще дві двадцятихвилинки та більша частина першої не змінили рахунку на табло. В підсумку 1:2 і перший рядок турнірної таблиці (26 очок). Принаймні до того часу поки свої матчі не зіграв лідер першості ХК "Дімітров" (24 очка).

"Крилья Совєтов" - "Сокіл" 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

0:54 - Віталій Литвиненко (Олександр Матвійчук) - 0:1
2:21 - Віталій Лахматов (Андрій Срюбко, Віталій Люткевич) - 0:2
5:15 - Євген Тунік (Степан Мохов, Сергій Шаламай) - 1:2

Газета по-українськи

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" мститься "Крильям Совєтов" за поразку ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua