вівторок, 07 жовтня 2008 20:52

"Сокіл" взяв реванш у "Рязані"

Сьогодні київський "Сокіл" взяв реванш у рязанців за вчорашню поразку 5:3 на користь господарів в рамках відкритого чемпіонату Росії з хокею.

У першому періоді зустрічі хокеїстам жодної з команд не вдалося відкрити рахунку. Виявлення переможця відклали до другої двадцятихвилинки. Протягом однієї хвилини хокеїсти встигли відзначитися двічі - у киян шайбу закинув російський легіонер Вадим Аверкін, у господарів відзначився Дмитро Щетінкін. Ще через хвилину Матвійчук вивів "Сокіл" вперед.

Вже у третьому періоді перевагу гостів закріпив Дмитро Толкунов - 1:3. "Сокіл" їде додому з двома поразками і двома перемога.У киян друге місце в табелі успішності - 29 очок і 12 зіграних матчів. У поточного лідера "Дімітрова" - 30 очок і ще дві гри в запасі.

Вже цього тижня 10-11 жовтня (п"ятниця-субота) в Києві відбудеться очна зустріч двох лідерів російської "вишки".

ХК "Рязань" - "Сокіл" - 1:3 (0:0 1:2 1:3)

24:29 - Вадим Аверкін (Юрій Гунько) - 0:1
24:41 - Дмитро Щетінкін (Павло Сєдов, Дмитро Савєльєв) - 1:1
25:58 - Олександр Матвічук (Вадим Аверкін, Віталій Литвиненко) - 1:2
41:25 - Дмитро Толкунов (Дмитро Цируль) 1:3