середа, 06 жовтня 2010 10:31

"Сокіл" вирвав перемогу у "Вітебська" за 127 секунд

Другий раз в сезоні "Сокіл" і "Вітебськ" розіграли хвацький сценарій, в якому білоруський клуб вів на протязі матчу дві шайби, але в кінцевому підсумку програвав українському колективу.

Дві хвилини сім секунд відділяли "Вітебськ" від першої перемоги над "Соколом" з 2007 року, але утримати комфортну фору у дві шайби, як і 30 вересня в Броварах, білоруси не зуміли. За дві з половиною хвилини гості махнули воротаря на польового гравця, і зірвали банк. Спочатку в силовій манері відзначився Вадим Шахрайчук, мало не запхнувши шайбу у ворота разом з голкіпером. А за п'ять секунд до сирени гру в овертайм перевів Роман Сальников, який чудово доклався до кидка після неймовірного перехоплення Дмитра Цируля - 2:2.

У тому, що "Сокіл" дотисне противника в додатковий час, сумнівів уже не виникало, бо гра міцно перемістилася в зону "Вітебська", та й психологічний перевага була на боці киян. У результаті зусиллями Цируля кияни закинули третю шайбу, а "Сокіл" здобув неймовірну вольову перемогу.

ХК "Вітебськ" - "Сокіл" (Київ) - 2:3 ОТ (2:0, 0:0, 0:2, 0:1)

"Вітебськ": 1.Алейніковас; Полоницький - О. Благий, Орлов (4) - Короткевич, Парахонько - Тішкін (2); Єрашов - Цуріков - 16.Абакунчик, Ворошилов - Воронін - Лобашов, А . Волчек - Полушин - П. Волчек (2), Хафізов - Степанов - Єлісєєнко.

"Сокіл": 1.Карпенко (57:55 - 59:55); 3.Кліментьєв (к) - 38.К. Рябенко (2), 6.Срюбко (2) - 47.Татаренко, 5. Васильєв; 55.Цируль - 33.Малов - 37.Сальников, 35.Литвиненко - 10.Шахрайчук (2) - 77.Касянчук, 85.Бега - 29.Олецкій (2) - 19.С .Черненко, 65.Єгоров.

Шайби: 8:59 Ворошилов (Воронін) (1:0 - більш.), 18:09 А. Волчек (Воронін, Лобашов) (2:0), 57:53 Шахрайчук (Касянчук, Литвиненко) (2:1) , 59:55 Сальников (Цируль) (2:2), 62:13 Цируль (Срюбко, Литвиненко) (2:3).

Кращі: Ворошилов - Карпенко, Цируль

За матеріалами ХК "Сокіл"

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" вирвав перемогу у "Вітебська" за 127 секунд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua