субота, 04 грудня 2010 16:52

"Сокіл" виграв останній домашній матч року

Київський "Сокіл" святкував другу поспіль перемогу в регулярному чемпіонаті білоруської Екстраліги.

У домашньому поєдинку підопічні Олександра Сеуканда на другій хвилині овертайму вирвали перемогу у новополоцького "Хіміка-СКА", який йде на 10-му місці, - 3:2.

Вирішальна шайба на рахунку Романа Сальникова, якому асистував Роман Малов.

Свій наступний матч кияни проведуть на виїзді 6 грудня проти свого сусіда по турнірній таблиці ХК "Гомель".

Хокей

Екстраліга

Регулярний чемпіонат

"Сокіл" - "Хімік-СКА" - 3:2 ОТ (0:0, 1:1, 1:1, 1:0)

1:0 - 4:09 Тимченко (Легачов)

1:1 - 17:21 Яковлєв (Тиднюк, Мороз)

1:2 - 35:50 Рудак (Поздняков)

2:2 - 38:42 Шахрайчук (Матвійчук)

3:2 - 61:25 Сальников (Малов).

Інші матчі дня:

"Юність" - "Металург" Жл. - 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)

Українці Олександр Матерухін (передача) та Олег Тимченко (шайба) організували вирішальний гол у ворота "Металурга".

ХК "Гомель" - ХК "Вітебськ" - 3:2 (2:2, 1:0, 0:0)

Олександр Побєдоносцев в складі "Гомеля" відзначився закинутою шайбою, а Василь Полоницький ("Вітебськ") заробив 2 очки (1+1).

"Неман" - "Шахтар" - 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)

ХК "Брест" - ХК "Могилів" - 4:3 Бул. (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0).

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" виграв останній домашній матч року ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua