субота, 27 листопада 2010 12:40

"Сокіл" почав похід за Континентальним Кубком з поразки

У першому матчі півфінальної стадії Континентального Кубка київський "Сокіл" програючи, перевів гру в овертайм, і лише в серії булітів поступився італійському "Асіаго" - 3:4.

У ході поєдинку наші хокеїсти поступалися в рахунку 0:2 і 1:3, однак у третьому періоді зусиллями Яковенко та Цируля досягли паритету шайб (ще одна шайба на рахунку досвідченого Шахрайчука). Але, на жаль, в серії булітів більше пощастило господарям - їхня підсумкова перемога 4:3.

Кращими гравцями матчу були визнані Мікаель Хенріш в італійців і Сергій Черненко в українців.

Сьогодні, 27 листопада, ввечері (початок матчу о 18:00 за київським часом), підопічні Олександра Сеуканда зіграють проти данського "Сондерйюск Войенс", який у першій грі переміг румунський "Меркуря-Чук" з рахунком 5:3.

Continental Cup

півфінальний раунд

Група Е

1-й тур

Асіаго (Італія) - "Сокіл" (Україна) - 4:3 (1:0, 2:1, 0:2, 0:0, 1:0 буллітам)

Сокіл: Карпенко, Балабан - Климентьєв, Свиридов, Срюбко, Катрич, Гунько, Рябенко, Ісаєнко, Татаренко, Благой - Шахрайчук, Буценко, Матвійчук, Черненко, Олецький, Малов, Литвиненко, Сальников, Яковенко, Цируль

Воротарі: Беллісімо (46 відбитих кидків) - Карпенко (27)

Кидки по воротах: 30-49 (10:10, 11:20, 7:16, 2:3).

Штраф: 16:8 (6:4, 6:4, 4:0).

Шайби:

1:0 - 18:04 М. Хенріш (Ковачевич)

2:0 - 36:11 Віджільянте (Страццбоско)

2:1 - 37:11 Шахрайчук (Олецький, Сальников)

3:1 - 39:18 М. Хенріш (Віджільянте)

3:2 - 46:24 Цируль (Срюбко)

4:2 - 51:59 Яковенко (Черненко).

Становище команд після 1-го туру: Сондерюйск Войенс - 3, Асіаго - 2, Сокіл - 1, Меркуря-Чук - 0.

За матеріалами Корреспондент

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" почав похід за Континентальним Кубком з поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua