понеділок, 01 березня 2010 12:56

"Сліпий" гол Кросбі став "золотим" для канадських хокеїстів (ФОТО)
18

Збірна Канади виграла олімпійський хокейний турнір на Іграх-2010 у Ванкувері. У фінальному матчі канадці перемогли збірну США з рахунком 3:2.

Авторами голів у переможців стали Джонатан Тейвз, Корі Перрі і Сідні Кросбі. У складі американців відзначилися Райан Кеслер і Зак Парізе.

Кросбі закинув переможну шайбу через сім хвилин і 40 секунд після початку овертайму. Форвард розповів, що забив цей гол наосліп. Кросбі зізнався, що коли він був дитиною, то багато разів уявляв, як закидає переможну шайбу у фіналі Олімпіади.

Зараз ви читаєте новину «"Сліпий" гол Кросбі став "золотим" для канадських хокеїстів (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua