середа, 05 грудня 2007 08:38

"Шахтар" припинив боротьбу у Єврокубках

Донецький "Шахтар" вдало розпочав нинішній груповий етап Ліги чемпіонів, перемігши у двох стартових поєдинках і подарувавши, як тоді здавалося, небезпідставну надію на вихід з групи. Навіть дві поразки від "Мілана" залишали "гірникам" шанси на продовження боротьби як мінімум у Кубку УЄФА. Однак донецький клуб і у наступних матчах не зміг здобути жодного очка і посів останнє місце у групі.

Вчора у групі D команди зіграли заключні матчі на даному етапі. "Мілан" вдома з мінімальним рахунком переміг "Селтік" (1:0). Гол у ворота шотландців на 70-й хвилині забив Індзагі. "Шахтар" також на своєму полі поступився "Бенфіці" 1:2.

Португальці відкрили рахунок у зустрічі уже на 6 хвилині. Голом відзначився Оскар Кордосо. На 22-й він оформив дубль. Надію на прийнятний результат "Шахтарю" подарував Лукареллі. На 30-й хвилині він заробив пенальті і сам же його реалізував. Однак розвити свій успіх "гірникам" не вдалося. Гравцям "Бенфіки" вдалося стримати швидкі атаки донеччан протягом перших хвилин другого тайму і втримати переможний рахунок у матчі.

Ця перемога дозволила "Бенфіці" обійти "Шахтар" у турнірній таблиці і вийти у Кубок УЄФА.

"Шахтар" - "Бенфіка" - 1:2 (1:2)

Суддя: Кірос Вассарас (Греція)

"Шахтар": Пятов, Срна, Кучер, Чигринський, Рац, Ілсіньо (Вілліан, 67), Фернандіньо, Левандовскі (Хюбшман, 57), Жадсон, Брандао, Лукареллі (Гладкий, 74)

"Бенфіка": Ким, Луізао, Давід Луіз, Нельсон, Лео, Кацураніс, Петі, Максі Перейра (Луіс Феліпе, 84), Руі Кошта, Ді Марія (Нуну Ассіс, 67), Оскар Кардосо (Нуну Гомеш, 90)

Голи: Оскар Кардосо (6; 22), Лукареллі (30, з пенальті)

Попередження: Давід Луіз (30), Кучер (68), Луіс Феліпе (90+1), Брандао (90+4)