пʼятниця, 26 лютого 2010 10:11

"Шахтар" не зміг пробити англійську оборону (ФОТО)
22

Переможці останнього розіграшу Кубка УЄФА футболісти донецького "Шахтаря" завершили виступ на етапі 1/16 фіналу Ліги Європи, поступившись шляхом у подальшу стадію англійському "Фулхему".

Програвши в першому матчі в гостях з рахунком 1:2, "Шахтар" вдома завершив матч-відповідь унічию - 1:1.

"Гірникам" довелося відіграватися по ходу зустрічі після голу на 33-й хвилині Бреде Хангеланда. Команда Мірчі Луческу зрівняла рахунок на 69-й хвилині зусиллями Жадсона, але більшого досягти не змогла.

РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" не зміг пробити англійську оборону (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua