четвер, 28 січня 2010 09:08

"МЮ" переміг "МанСіті" у півфіналі Кубка англійської ліги

"Манчестер Юнайтед" вийшов у фінал Кубка англійської ліги, обігравши вдома "Манчестер Сіті" - 3:1.

Рахунок у матчі було відкрито лише в другому таймі. Гіггз увірвався у штрафний, але пробити йому не дали, він віддав до лінії штрафного, м"яч потрапив до Керріка, потім відлетів до Скоулза, і той з лінії штрафного був точний.

На 71-й хвилині Нані закинув м"яч у штрафну на Флетчера, той начебто втратив момент, але потім відкинув на Керріка, який подвоїв перевагу своєї команди.

Через п"ять хвилин Тевес після подачі з лівого флангу переправив м"яч у сітку свого колишнього клубу. Коли здавалося, що додатковий час неминучий, гол Руні приніс "МЮ" перемогу за сумою двох зустрічей - 4:3.

turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" переміг "МанСіті" у півфіналі Кубка англійської ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua