пʼятниця, 21 січня 2011 09:38

"Мілан" розгромив "Барі" у матчі Кубка Італії

"Мілан" на своєму полі обіграв з рахунком 3:0 "Барі" і завоював путівку в чвертьфінал розіграшу Кубка Італії з футболу.

Рахунок в матчі на 19-й хвилині відкрив шведський форвард "россонері" Златан Ібрагімович, а на 56-й німецький півзахисник російського походження Олександр Меркель провів другий м'яч у ворота гостей.

Підвів підсумок зустрічі бразильський нападник міланців Робіньо. На 65-й хвилині він довів рахунок до розгромного - 3:0.

"Мілан" у наступній стадії турніру зустрінеться з "Сампдорією", а інші чвертьфінальні пари Кубка Італії складуть "Палермо" - "Парма", "Ювентус" - "Рома" і "Наполі" - "Інтер".

1 / 8 фіналу

Мілан - Барі - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Ібрагімович (19), 2:0 - Меркель (45), 3:0 - Робіньо (65).

МІЛАН: Рома, Оддо, Йепес, Неста, Антоніні, Гаттузо (Абате, 46), Меркель (Пато, 72), Амброзіні, Робіньо, Ібрагімович, Кассано (Пірло, 66).

Сампдорія - Удінезе - 2:2 (1:0, 0:1, 0:1, 1:0), по пенальті - 5:4

Голи: 1:0 - Македа (32), 1:1 - Ісла (90), 1:2 - Денис (91), 2:2 - Пацціні (109, пенальті).

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4.

Вилучення: Дессена, 100 (Сампдорія).

Рома - Лаціо - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Боррієлло (53, пенальті), 1:1 - Ернанес (58, пенальті), 2:1 - Сімплісіо (77).

РОМА: Жуліо Сержіо, Н. Бурдіссо, Мексес, Жуан, Ріїсе, Брігі, Де Россі, Сімплісіо, Греко (Менез, 46), Адріано (Вучиніч, 46), Боррієлло.

Парма - Фіорентина - 2:1 (0:0, 0:0, 0:0)

Голи: 0:1 - Сантана (114), 1:1 - Креспо (115), 2:1 - Креспо (117).

Палермо - К'єво - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Мікколі (79, пенальті).

Інтер - Дженоа - 3:2 (2:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Ето'О (15), 2:0 - Ето'О (43), 2:1 - Харджієв (54, пенальті), 3:1 - Маріга (59), 3:2 - Скуллі ( 90).

ІНТЕР: Кастеллацці, Сантон, Матерацці, Раноккія, Майкон (Н. Рівас, 88), Мунтарі (Біабіані, 57), Маріга, Х. Дзанетті, Камб'яссо, Ето'О (Обі, 70), Пандєв.

Ювентус - Катанія - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Красіч (35), 2:0 - Пепе (54).

ЮВЕНТУС: Буффон, К'єлліні, Соренсен, Бонуччі, Гроссо (Григера, 46), Маркізіо, Мело, Пепе, Красіч, Тоні (Аквілані, 18), Дель П'єро (Мотта, 90).

Наполі - Болонья - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Йебда (9), 2:0 - Лавессі (23), 2:1 - Меджоріні (56, пенальті).

За матеріалами Sports.ru, РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" розгромив "Барі" у матчі Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua