понеділок, 17 січня 2011 10:55

"Мілан" не втримав перемоги над "Лечче": результати 20-го туру серії А

Футболісти "Мілана" не змогли втримати переможний рахунок у гостьовому матчі чемпіонату Італії з "Лечче".

Заключна зустріч 20-го туру завершилася внічию - 1:1. Рахунок на початку другого тайму на 49-й хвилині забив шведський нападаючий гостей Златан Ібрагімович. Незадовго до закінчення поєдинку на 82-й хвилині уругвайський півзахисник господарів Рубен Олівера зрівняв рахунок.

"Мілан" набрав 41 очко і продовжує лідирувати в таблиці серії А.

"Лаціо" і "Рома" виграли свої зустрічі з мінімальним рахунком. "Лаціо" вдома зломив опір "Сампдорії" завдяки голу Лібора Козака на 84-й хвилині, а "Рома" у гостях також наприкінці матчу взяла гору над "Чезеною", автоголом у складі господарів відзначився Максиміліано Пеллегріно.

"Ювентус" у Турині з рахунком 2:1 виявився сильнішим за "Барі". У складі "Старої синьйори" відзначилися Алессандро Дель П'єро (43-а хвилина) і Джорджіо К'єлліні (79-я), "Барі" відповів точним ударом Гергея Рудольфа (57).

"Удінезе" в результативному матчі здолав "Дженоа" - 4:2.

Становище команд: 1. "Мілан" - 41 очок (20 матчів), 2. "Наполі" - 37 (20), 3. "Лаціо" - 37 (20), 4. "Рома" - 35 (20), 5. "Ювентус" - 34 (20).

20-й тур

Наполі - Фіорентина - 0:0 (0:0, 0:0)

Інтер - Болонья - 4:1 (2:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Станкович (20), 2:0 - Міліто (30), 3:0 - Ето'О (63), 4:0 - Ето'О (72), 4:1 - Хіменес Баес (77 ).

ІНТЕР: Кастеллацці, Майкон, Лусіо, Кордоба, Ківу, Камб'яссо, Х. Дзанетті (Сантон, 86), Т. Мотта (Маріга, 68), Станкович, Міліто, Ето'О (Пандєв, 75).

Кальярі - Палермо - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Матрі (23), 2:0 - Ночеріно (47, автогол), 2:1 - Пасторе (50), 3:1 - Бьондіні (54).

Дженоа - Удінезе - 2:4 (1:1, 1:3)

Голи: 0:1 - Армеро (28), 1:1 - Міланетто (45), 1:2 - Ді Натале (56), 2:2 - Дестро (58), 2:3 - Санчес (70), 2: 4 - Денис (90).

Лаціо - Сампдорія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Козак (84).

Чезена - Рома - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Пеллегріні (89, автогол).

РОМА: Доні, Кассетті (Розі, 69), Н. Бурдіссо, Жуан, Ріїсе, Перротта, Де Россі, Сімплісіо, Тотті, Вучініч (Адріано, 81), Менез (Боррієлло, 81).

Брешія - Парма - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Бега (45), 2:0 - Діаманті (88).

Вилучення: Пачі, 28 (Парма).

Катанія - К'єво - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Лопес (29, пенальті), 1:1 - Пелліссьє (65).

Ювентус - Барі - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Дель П'єро (43), 1:1 - Рудольф (57), 2:1 - Аквілані (79).

Ювентус: Буффон, Соренсен (Мотта, 65), Бонуччі, К'єлліні, А. Траоре (Григера, 77), Аквілані, Сіссоко, Красіч, Пепе, Дзаннетті (Хорхе Мартінес, 57), Дель П'єро.

Лечче - Мілан - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Ібрагімович (49), 1:1 - Олівера (82).

МІЛАН: Амелія, Абате, Неста, Сілва, Бонера, Гаттузо, Амброзіні, Фламіні (Йепес, 90), Зеєдорф, Пато (Кассано, 72), Ібрагімович.

Снайпери: Ді Натале (Удінезе) - 14, Кавані (Наполі) - по 13, Ді Вайо (Болонья), Ето'О (Інтер), Ібрагімович (Мілан) - по 11, Куальярелла (Ювентус), Боррієлло (Рома) - за 9.

За матеріалами Sports.ru, РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" не втримав перемоги над "Лечче": результати 20-го туру серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua