неділя, 04 жовтня 2009 11:15

"Металіст" на останніх хвилинах вирвав перемогу над "Кривбасом" (ВІДЕО)

"Металіст" на останніх хвилинах вирвав перемогу над "Кривбасом"  (ВІДЕО)

Матч тричі бронзового призера з відвертим аутсайдером уявлявся як легка прогулянка для першого. Однак, він таким не став. Харківський "Металліст" здобув мінімальну перемогу над криворізьким "Кривбасом" 1:0.

Підопічні Мирона Маркевича лише на 90-й хвилині пробили оборону "Кривбаса". Точним ударом відзначився Жажа Коельйо. Бразилець прекрасно реалізував штрафний удар, влучивши з 40-а метрів у "дев"ятку".

"Металіст" - "Кривбас" - 1:0

Гол: Коельйо 90 +1

"Металіст": Горяїнов - Папа, Майдана, Олійник, Едмар, Шелаєв, Коельйо, Пшеничних (Слюсар 68), Лисенко (Зезе 61), Бордіян (Буркхардт 85), Девіч

Запас: Бажан, Фредес, Березовчук, Єрьоменко

"Кривбас": Хіді - Сердюк, Допілка, Карпенко, Булку (Івашкевічюс 57), Кобахідзе, Богомазов (Штурко 70), Бартулович, Жданов (Білікбаші 78), Опря, Максимов

Запас: Федоренко, Сілагайліс, Комарницький, Агголі

Попередження: Девіч 36, Коельйо 90 (+1) - Максимов 20, Хіді 39, Богомазов 53, Івашкевічюс 59, Опря 76, Кобахідзе 81

Турнір, ТСН

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" на останніх хвилинах вирвав перемогу над "Кривбасом" (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua