середа, 31 березня 2010 09:28

"Ліон" впевнено переміг "Бордо" у французькому дербі

У першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів "Ліон" вдома виграв у "Бордо" - 3:1.

Господарі відкрили рахунок вже на 10-й хвилині. Помилився Сьяні, невдало відбивши м"яч головою - прямо на Матью Бодмера. Той зорієнтувався миттю, простріливши вздовж воріт, де справу довершив Лісандро Лопес (на фото).Однак гості не забарилися з відповіддю. Йоан Гуркюфф "накрутив" на правому фланзі Жеремі Тулалана та знайшов пасом Маруана Шамаха, котрий ударом головою упритул змусив капітулювати Юго Льоріса.

На 33-й хвилині вже Бенуа Тремоліна не зміг головою вибити м"яч, який опинився в ногах у Бастоса, і бразилець своєю ударною лівою вразив дальній верхній кут.

Кульмінація зустрічі на "Жерлані" сталася після підключення до атаки захисника "Ліона" Алі Сіссоко. Його удар прийшовся в руку Матью Шальме, і Лісандро Лопес реалізував пенальті - 3:1. Останній не братиме участь у матчі відповіді, як і Сідні Гову. Обидва отримали "зайві" гірчичники, значно ускладнивши завдання партнерів на поєдинок у Бордо. Немовби передчуваючи це, господарі провели останні хвилини в атаці. Найближчим до успіху був Жан Макун, але його удар відбив з лінії воріт захисник.