четвер, 11 березня 2010 08:18

"Реал" і "Мілан" вилетіли з Ліги Чемпіонів

У матчах 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" розгромив "Мілан" з рахунком 4:0, а мадридський "Реал" і "Ліон" зіграли внічию 1:1. Таким чином, в 1 / 4 фіналу пробилися "Манчестер Юнайтед" і "Ліон", який у себе вдома переграв іспанську команду з рахунком 1:0. Перший матч "Мілана" і "Манчестер Юнайтед" закінчився 2:3 на користь англійців.

Матч у Мадриді довгий час складався для іспанців вдало - вже на шостій хвилині Кріштіану Роналду відкрив рахунок. Однак на 75 хвилині Міралам Пьяніч зміг зробити рахунок нічийним.

Що стосується матчу в Манчестері, то англійська команда не залишила "Мілану" ніяких шансів. Швидкий гол у матчі забив Вейн Руні, він же і подвоїв перевагу "Манчестер Юнайтед" у другому таймі. Потім "Мілан" пішов всією командою в атаку і пропустив декілька контратак, в ході яких відзначилися Пак Чжи Сун і Даррен Флетчер.

Днем раніше визначилися і два інших чвертьфіналіста Ліги чемпіонів: лондонський "Арсенал" розгромив "Порту", а "Баварія" виявилася сильнішою за "Фіорентину".

Чергові матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів відбудуться наступного тижня. 16 березня лондонський "Челсі" прийме міланський "Інтер", а "Севілья" - російський ЦСКА. 17 березня пройдуть ще дві гри: "Барселона" побореться зі "Штутгартом", а "Бордо" - з "Олімпіакосом".

Ліга чемпіонів

1 / 8 фіналу

Матчі-відповіді

Манчестер Юнайтед Англія - Мілан Італія - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Руні (13), 2:0 - Руні (46), 3:0 - Пак Чжи Сун (59), 4:0 - Флетчер (87).

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД: ван дер Сар, Г. Невілл (Рафаель да Сілва, 66), Відіч, Ріо Фердінанд, Евра, Флетчер, Скоулз (Д. Гібсон, 73), Пак Чжи Сун, Валенсія, Руні (Бербатов, 66), Нані.

МІЛАН: Абб"яті, Абате (Бекхем, 63), да Сілва, Бонера (Зеєдорф, 46), Янкуловскі, Фламіні, Пірло, Амброзіні, Хунтелар, Боррієлло (Індзагі, 68), Роналдіньо.

Попередження: Скоулз (68), Роналдіньо (71), Фламіні (85).

Перший матч - 3:2.

Реал Іспанія - Ліон Франція - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Роналду (6), 1:1 - Пьяніч (75).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Гарай, Альбіоль, Арбелоа (М. Діарра, 84), Л. Діарра, Гуті, Гранера (ван дер Варт, 62), Кака (Рауль, 77), Роналду, Ігуаїн.

Ліон: Льоріс, Ревейєр, Бумсонг (Чельстрем, 46), Кріс, Сіссоко, Тулалан, Гову, Макун (Гоналонс, 46), Пьяніч (Едерсон, 84), Дельгадо, Лісандро.

Попередження: Кріс (26), Гранера (38), Дельгадо (68), ван дер Варт (88).

За матеріалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" і "Мілан" вилетіли з Ліги Чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua